fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Промо-одяг – це своєрідна форма, яку найчастіше ви бачите на людях при проведенні масових заходів, таких як акції, волонтерські програми, промо-акції. Людина в промо одязі відразу створює загальне враження про компанію та привертає увагу в людних місцях.

Ми надаємо нашим клієнтам послуги виготовлення, пошиття та можливість індивідуального замовлення рекламного промоодягу.

Існують різні види промо одягу для всіх сезонів року. Влітку для проведення акцій можна замовити брендування футболок, взимку – друк на регланахжилетки з логотипомкуртки з друком, а також друк на шарфах. Плюс до цих товарів можна замовити рюкзаки або сумки, в які промоутер може покласти продукцію, листівки та інші роз даткові матеріали.

Промо одяг з друком може стати подарунком для клієнтів, колег чи партнерів. Ваш жест послужить хорошою рекламою та нагадуванням про торгову марку або бренд.

У нас ви можете замовити одяг для промоутерів, він відмінно брендується – робиться вишивка або шовкотрафаретний друк. Він відмінно підійде для проведення рекламної акції на вулиці в будь-яку пору року.

Промо футболки незамінні під час проведення заходів в приміщеннях або на вулицях в теплу пору року, яскраві логотипи дозволяють виділитися з натовпу. Додатковий елемент, який підвищить впізнаваність бренду – сучасні екосумкипромосумкирюкзаки, намети.

Толстовки з друком в основному використовуються в весняно-осінній період, в приміщеннях в них тепло і зручно.

Промо костюми – нерідко потрібно розробити форму для проведення масштабних акцій. Моделі розробляються з урахуванням корпоративних кольорів і побажань замовника. В результаті ви отримуєте якісні та презентабельні костюми для промоутерів, куртки, сумки, толстовки, шапки.

ЗАМОВИТИ ПРОМО-ОДЯГ З ЛОГОТИПОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».