fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Індивідуальне пошиття корпоративного одягу

Корпоративний одяг на замовлення

Індивідуальне пошиття корпоративного одягу – унікальна послуга від команди brand.me. Ми пропонуємо вам комплексний підхід: від дизайна принтів на базі айдентики вашої компанії до пошиття ексклюзивного одягу та виготовлення бірок з вашим логотипом.

Корпоративний одяг з індивідуальним дизайном дозволить вам вигідно вирізнятись серед конкурентів та подарувати вашій команді якісний брендований мерч. Ви отримаєте нестандартний промо-одяг, який буде об’єднувати ваших співробітників та позитивно впливатиме на імідж та впізнаваність бренда.

Починаючи з 2020 року ми шиємо індивідуальний одяг як для малих компаній так і для великих корпорацій. Власне виробництво дозволяє нам створювати унікальні речі, які люди одягають не тільки на роботу, а й залюбки носять за її межами!

Пошиття та брендування

Індивідуальне пошиття корпоративного одягу має вагомі переваги, серед яких:

 • виготовлення нестандартних моделей одягу та можливість об’єднувати різні кольори тканин;
 • виготовлення бірок з логотипом компанії замовника будь-якої складності;
 • використання широкого асортименту фурнітури для одягу (люверси різного розміру, шнурки, застібки тощо).

Нанесення принта на тканину ще на розкроях – головна особливість індивідуального пошиття. Друк на розкроях, а не на готовому виробі дозволяє:

 • наносити зображення від шва до шва;
 • друкувати на капюшоні, спині, рукавах та по всій площині виробу.

Брендована бірка підкреслить унікальність виробу. Ми пропонуємо вам виготовлення бірок будь-якої складності: силіконові, жакардові, сатинові бірки, шкіряні лейбли з логотипом вашої компанії.

Надрукуємо вашу ідею

Одяг з логотипом – це важлива частина корпоративної культури компанії. Він вирішує одразу декілька важливих задач: позитивно впливає на лояльність працівників, зміцнює імідж фірми, підвищує впізнаваність бренду, дозволяє вирізнятись серед конкурентів.

Щоб ваша команда отримала ексклюзивні речі, дизайнери brand.me розроблять для вас унікальний дизайн принтів на базі айдентики вашої компанії.

Ми виготовимо для вас:

 • футболки;
 • худі (з замком і без, з кишенею та без);
 • світшоти, реглани.

Для пошиття корпоративного одягу та шоперів ми використовуємо тканини з таким складом:

 • 95% бавовни, 5% еластану – для футболок;
 • 85% бавовни, 15% поліестеру – для худі, світшотів, регланів.

Залежно від тканини і макету ми підберемо для вас оптимальний метод друку:

 • вишивка;
 • шовкотрафарет;
 • термотрансферний друк;
 • цифровий друк.

Мінімальне замовлення – 50 одиниць.

Індивідуальне пакування та відправка

Якщо ваша команда працює віддалено і ви бажаєте мотивувати колектив якісним корпоративним одягом, ми пропонуємо вам послугу індивідуального пакування та адресної відправки.

Мінімальна кількість посилок для відправки – 100 шт.

Ми виготовимо корпоративний одяг згідно вашого замовлення, індивідуально запакуємо кожну посилку та відправимо вашим одержувачам “Новою поштою”. Ваші колеги неодмінно зрадіють такому подарунку.

Корпоративний одяг - це тренд!

Корпоративний одяг на замовлення дозволяє компанії бути в тренді, вигідно вирізнятись серед інших та одягнути свою команду краще всіх! А бірка з логотипом вашої компанії стане родзинкою і підкреслить індивідуальність виробу.

Ваші співробітники неодмінно оцінять спеціально пошиті брендовані футболки або худі, які не будуть нагадувати стандартний промо-одяг. Це чудова можливість підвищити імідж компанії та потішити свій колектив.