fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Доставка корпоративних подарунків колегам та партнерам

Індивідуальне упакування та відправка сувенірів з логотипом

В сучасних умовах, коли більшість компаній працюють віддалено, а взаємодія з клієнтами все більше переходить в режим “онлайн”, бізнес повинен підлаштовуватись і шукати нові шляхи комунікації. Сьогодні компаніям як ніколи важливо підтримати своїх співробітників та дарувати їм позитивні емоції.

Команда brand.me розуміє потреби наших клієнтів та партнерів, тому ми пропонуємо вам нову послугу індивідуального упакування та відправки корпоративних сувенірів.

Як це працює:

• ми виготовляємо корпоративні сувеніри згідно вашого замовлення;
• індивідуально упаковуємо кожен подарунок (за вашим бажанням можемо виготовити брендовану упаковку різного розміру);
• ви надаєте нам таблицю зі списком одержувачів;
• після оформлення ТТН ми вчасно відправляємо усі посилки;
• мінімальна кількість посилок для відправки від 100 шт.

Якщо ваша команда має штат понад 100 співробітників і багато ваших колег працюють віддалено, а також ви плануєте делегувати організацію логістики корпоративних подарунків – ця послуга відмінно вам підійде.

Компанія brand.me співпрацює з “Новою Поштою” за договором, що гарантує якісний сервіс і виконання термінів поставки. Як результат – всі ваші колеги та партнери отримують подарунки та позитивні емоції. А ваша корпоративна культура буде на висоті!

Ми повністю організовуємо виготовлення сувенірів з логотипом, індивідуально упаковуємо та здійснюємо адресну доставку або доставку на відділення “Нової Пошти”, яке найбільш зручне для ваших колег, клієнтів та партнерів. Ми розуміємо всю відповідальність, тому гарантуємо якість та презентабельний вигляд подарунків з логотипом вашої компанії.

Ми переконані, що корпоративні подарунки з логотипом – це чудова можливість для компанії продемонструвати свою повагу співробітникам та партнерам, а також підвищити лояльність клієнтів до фірми.

Кожному співробітнику, який працює віддалено, буде приємно отримати сувенір з логотипом від роботодавця на день народження компанії чи на інші важливі корпоративні дати. Адресна доставка брендованих подарунків дозволить компанії дотримуватись усіх карантинних норм і, водночас, підтримати та потішити своїх колег.

Команда brand.me завжди йде на зустріч нашим клієнтам і прагне забезпечити максимальний рівень сервісу. Тому, якщо ви не маєте можливості забрати з нашого складу свою готову продукцію і подарувати її співробітникам, або ваші колеги живуть у різних містах, ми готові взяти на себе весь організаційний процес: від виготовлення брендованої сувенірної продукції до пакування та індивідуальної відправки посилок за вказаними адресами.