fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Виготовлення пакетів є одним із напрямків діяльності компанії Brandme.

Ми пропонуємо вироби, котрі підвищать репутацію вашої організації та зроблять її більш впізнаваною на ринку. Під час створення пакетів та інших рекламних засобів працівники підприємства враховують вимоги експлуатації у різних погодних умовах та кліматичних поясах. Це дає можливість компаніям рекламувати свою продукцію чи послуги не лише на Батьківщині, а й також за її межами.

Поліетиленові пакети

Якщо ви ставите за мету надати споживачам вироби для щоденного користування, то пропонуємо замовити поліетиленові пакети (Львів). Сучасні технології дозволяють створювати міцну тару таких видів.

  • «Майка» – класичні поліетиленові пакети для супермаркетів.
  • «Банан» – використовуються у бізнес-колах для підвищення іміджу.
  • Пакети на стяжці – призначені для зберігання коштовних виробів.
  • Пакети під спайку – найчастіше зустрічаються на ринку у вигляді засобів для зберігання серветок.
  • Упаковки – зберігання фаст-фудів та піци.

Усі перераховані упаковки та поліетиленові пакети (Львів) сприятимуть просуванню продукту на вітчизняному та міжнародному ринку.

Якщо замовник не має ідей щодо місця розташування логотипу чи розміру виробу, то фахівці компанії «БрендМі» посприяють вирішенню цього питання. Також спеціалісти поцікавляться сферою використання пакетів. Ця інформація знадобиться їм при визначенні показника навантаження. Від усіх цих факторів залежить вартість виготовлення пакетів.

Бажаєте зробити свій продукт більш популярним та затребуваним? Консультуйтесь з представниками компанії «БрендМі», переглядайте каталог та замовляйте пакети за вигідними цінами!