fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Підвищення впізнаваності бренду – одне з головних завдань, яке стоїть перед будь-якою компанією. Чим більше людей знає про діяльність компанії, її продукцію або послуги, тим більше їй довіряють. Саме від рівня довіри споживачів залежить прибутковість компанії.

Один із найефективніших способів підвищення впізнаваності бренду – це пакети з логотипом. Їх може замовити будь-яка організація, приватний підприємець чи торгівельна мережа. Окрім самого логотипа, на упаковці зазвичай розміщують товарний знак, інформацію про товар, адресу та телефон компанії. Без пакетів досить важко обійтися в повсякденному житті, а корпоративна та тематична атрибутика (лого, фірмові принти, слогани, зображення тощо) стане відмінним рішенням для тих, хто хоче розширити цільову аудиторію.

Які функції виконують фірмові пакети з логотипом? Переваги їх використання

Поліетиленові (паперові) пакети стали частиною життя кожної людини. Тому така продукція активно застосовується для реалізації рекламних цілей. Пакет портативний і компактний, а з нанесеним на нього логотипом він стає ефективним рекламним інструментом. Переваги друку на пакетах для власників бренду очевидні. Вони допомагають:

 • Правильно позиціонувати компанію на ринку. Логотип ненав’язливо нагадує споживачам про компанію. Його розміщення на пакеті чи іншій упаковці сприяє успішному розвитку бізнесу.
 • Створити стійкі позитивні асоціації про товар у потенційних споживачів.
 • Привернути увагу оточуючих до бренду та збільшити його популярність.
 • Сформувати позитивний імідж компанії та покращити її репутацію.
 • Повідомити споживачам про поточні та майбутні акції, спеціальні пропозиції або знижки.
 • Направити потенційних клієнтів на сайт компанії чи групи в соціальних мережах.

Брендовані пакети – це один із найбільш бюджетних рекламних носіїв. Вартість друку пакетів з логотипом є прийнятною завдяки доступності матеріалів і простоті технічного процесу. Якщо до цього додати масовий вплив на споживачів, вартість одного пакету вийде мінімальною.

Брендований пакет або упаковка з логотипом можуть стати візитною карткою компанії. Це важлива складова іміджу бренду, якій потрібно приділити особливу увагу. Завдяки цьому простому інструменту компанія отримує можливість розповісти про себе великій кількості людей, не витрачаючи на це багато часу та коштів.

Де можуть використовуватися пакети та упаковка з логотипом?

Завдяки своїй універсальності, доступності та надійності пакети з логотипом мають велику популярність. Така рекламна продукція ніколи не втрачає своєї затребуваності та унікальності. Вона може використовуватися корпораціями чи індивідуальними підприємцями.

Серед переваг варто зазначити такі:

 • Можливість вручити діловим партнерам під час переговорів.
 • Пакет з логотипом – це чудовий подарунок для постійних клієнтів, який допоможе підвищити їх лояльність.
 • Це дієвий рекламний інструмент для промоакцій та інших заходів.
 • Без фірмових пакетів складно обійтися будь-якій компанії, бо їх можна легко використовувати для реклами в різних галузях.

Види та методи друку логотипа на пакетах/упаковках, які використовує рекламна агенція brandme

Якщо ви плануєте замовити пакети з логотипом, звертайтеся до рекламної агенції brandme. Ми допоможемо підвищити впізнаваність вашого бренду та розширити цільову аудиторію завдяки брендованим пакетам. Під час виготовлення пакетів з логотипом враховуються такі чинники:

 • Форма пакета. Ви можете віддати перевагу класичним поліетиленовим пакетам «майкам», «бананам» (використовуються в бізнес-колах для покращення іміджу), пакетам на стяжці, пакетам під спайку, фірмовим упаковкам.
 • Розмір, товщина та колір пакета. Всі ці параметри вибираються з урахуванням побажань замовника.
 • Спосіб нанесення лого. Зазвичай використовуються цифровий друк, шовкографія чи флексографія. Для малого тиражу екземплярів підходять перші два методи друку. Флексографія підійде для тиражу понад п’ять тисяч екземплярів через те, що підготовчий етап відрізняється високою вартістю.

На пакет може бути нанесена стандартна корпоративна інформація: логотип, назва компанії, контакти. Втім, компанія може використати нестандартний підхід і забезпечити користувача максимумом корисної інформації, вказавши QR-код для переходу на свій сайт, посилання на сторінку в Instagram тощо.

Якщо вас цікавить друк на пакетах у Львові, звертайтеся до рекламної агенції brandme. Індивідуальний підхід до клієнта, сучасні технології та кваліфіковані фахівці — все це зробить нашу співпрацю приємною та плідною. Залежно від потреб вашого бізнесу, наші фахівці запропонують оптимальне співвідношення ціни та якості.

Окрім друку пакетів та упаковки з логотипом, рекламна компанія brandme пропонує послуги з брендування сувенірної, поліграфічної продукції, індивідуального виготовлення корпоративного одягу та мерчу. Ви можете замовити розробку унікального дизайну, візуалізацію лого та створення макету.

Для консультації зателефонуйте нашим менеджерам або заповніть форму для зворотного зв’язку. Купити брендовані пакети та упаковку можна з доставкою по Львову та інших містах України.