fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Паперова упаковка використовується практично у всіх галузях виробництва. Яскрава, барвиста, зручна і функціональна упаковка привертає увагу покупців, збільшує обсяг продажів товару.

Сучасні упаковки не обов’язково є стандартними квадратними коробками, а можуть мати різні форми, в залежності від фантазії дизайнера. Незвичайна упаковка допомагає виділити товар на прилавку і звернути на нього підвищену увагу споживача.

Наші фахівці придумають нестандартне оформлення упаковки, завдяки якому товар буде виділятися на вітринах магазину.

Виготовлення картонних коробок для кожного виду продукції має свою специфіку:

  • друк упаковки для медичних препаратів вимагає підвищеної уваги, тому що в цій сфері немає місця для помилок
  • друк упаковка для парфумерії та косметики передбачає творчий підхід. Сучасна картонна упаковка може бути справжнім витвором мистецтва. Необхідно враховувати специфіку сегмента і приділяти підвищену увагу кожній деталі.
  • друк упаковки для кондитерських виробів передбачає в першу чергу ексклюзивний дизайн, творчий підхід та індивідуальність. Для того щоб привернути увагу потенційного споживача, ми використовуємо такі додаткові елементи як тиснення, конгреф, вибіркове лакування, покриття елементів золотом чи сріблом, що допомагає створити справжній витвір мистецтва.

Також наша студія пропонує готові картонні коробки під кондитерські вироби та біжутерію. Коробки можуть бути різної конфігурації та розміру, в наявності широкий асортимент готових коробок , що дозволить вам зекономити час та замовити коробки терміново. Для брендування таких виробів пропонуємо вам замовити наліпки з вашим логотипом дешево та швидко.

Студія реклами «БРЕНДМІ» пропонує картонні коробки з логотипом за індивідуальним оформленням згідно ваших макетів, а якщо буде потрібна допомога в розробці макету, то наші дизайнери завжди вам в цьому допоможуть.

ДРУК УПАКОВКИ З ЛОГОТИПОМ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».