fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Пляшки з логотипом

Друк логотипу на пляшках. Пляшки для пиття. Пляшки з карабіном. Спортивні пляшки з логотипом.

Пляшки з брендуванням – це ідеальний корпоративний подарунок, який не залишить нікого байдужим. Цей аксесуар є дуже корисною та креативною річчю, яка стане в пригоді кожній людині в повсякденному житті. Таку пляшку для води можна брати з собою на природу, прогулянку, на роботу чи в спортивний зал. Завдяки практичності та регулярному використанню такого аксесуара друк на пляшках є ефективною ненавʼязливою рекламою бренду компанії.

Замовити послуги брендування пляшок для води можна в рекламній агенції brandme. Ми допоможемо створити індивідуальний дизайн таких сувенірів, який підкреслить особливості та переваги вашого бізнесу.

Унікальність послуги друку на пляшках від компанії brandme

Наша компанія створює унікальний дизайн пляшок з логотипом на замовлення оптом за доступною вартістю. Звертаючись до нас для друку логотипа чи іншої корпоративної символіки на пляшках, ви отримуєте такі переваги:

  • персоналізація сувенірів відповідно до ваших потреб;
  • використання якісних і довговічних матеріалів й екологічних фарб;
  • застосування сучасних технологій друку, зокрема лазерного гравіювання, УФ-друку тощо;
  • широкі можливості для створення унікальної рекламної продукції та корпоративних подарунків.

Під час створення пляшок з логотипом ми використовуємо лише безпечні матеріали, зокрема силікон, скло та пластик. Стійкість, яскравість і чіткість друкованого логотипа зберігається протягом тривалого часу. Завдяки різним технікам і стилям нанесення корпоративних зображень і написів на пляшки, ви можете обрати найкращий варіант з урахуванням власних побажань.

Креативність та оригінальність пляшки з логотипом

Головними перевагами друку логотипа чи слогана на таких сувенірах є:

  • можливість розробки оригінального дизайну з огляду на особливості брендбуку вашого бізнесу;
  • довговічність пляшок для води, що дає змогу якомога довше підтримувати лояльне ставлення цільової аудиторії до бренду;
  • створення стильного та корисного корпоративного подарунку та водночас ефективного елементу рекламної кампанії;
  • вигідна ціна на професійний друк креативного принта або напису на пляшках.

Брендовані пляшки з логотипом неодмінно сподобаються вашим працівникам, клієнтам і партнерам, а якісний малюнок даруватиме приємні спогади про ваш бренд.

Стратегії використання пляшок з брендуванням і вплив на репутацію бренду

Замовити друк логотипа на пляшках оптом в нашій компанії можна для реалізації будь-яких маркетингових стратегій. Нині такі корпоративні сувеніри активно використовуються для подарунків партнерам, замовникам і колегам під час проведення промоакцій, презентацій, тренінгів тощо. Пляшки для води використовуються регулярно, незалежно від погоди та періоду, тому вони є дієвим інструментом просування бренду.

Брендовані пляшки для води гарантовано допоможуть вам досягти поставлених цілей. Це ідеальний варіант для привернення уваги цільової аудиторії, зміцнення корпоративного іміджу та репутації, підвищення лояльного ставлення клієнтів і партнерів до бренду. Якісна сувенірна продукція з привабливим фірмовим зображенням позитивно впливає на враження від бренду та підкреслює особливе ставлення компанії до споживачів.

Як замовити пляшки з логотипом?

Для замовлення друку логотипа або слогана на пляшках для води звертайтесь до нашого менеджера за контактним номером телефону або залиште заявку на сайті для зворотного зв’язку. Спеціалісти рекламної агенції brandme розроблять неповторний дизайн продукції та допоможуть вибрати оптимальний спосіб друку зображення на пляшках. Доставка готових брендованих аксесуарів виконується по всіх регіонах України.