fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Корпоративні прапори – це не лише носій рекламної інформації, а й приваблива окраса Вашого офісу, неодмінний атрибут представлення Вашої компанії на виставках чи промо-акціях. Тривалий час експлуатації даної продукції дозволить вклавши кошти лише раз рекламувати свій бізнес роками.

Друк на прапорах здійснюється за допомогою технології сублімації, однозначними перевагами якої є низька собівартість (при невеликих тиражах), легкість підготовки виробів до друку, висока швидкість друку по тканині.

Продукція, створена методом сублімації, відрізняється високою якістю передачі кольору, фотографічної чіткістю зображення та стійкістю до вигоряння. Фарба, нанесена на виріб за допомогою сублімації, з’єднується з тканиною на молекулярному рівні, що дозволяє зберегти однорідну структуру матерії після друку, залишивши її гладкою і м’якою. Для друку застосовуються екологічно чисті сублімаційні чорнила на водній основі, стійкі до зовнішніх впливів.

Виготовлення прапорів зазвичай відбувається з поліефірного шовку (так званої «підкладкової тканини») або зі спеціальної прапорної сітки.

Друк на прапорній сітці має свої особливості – зворотний бік приблизно на 70% передає дзеркальне відображення лицевої сторони, тоді як друк на поліефірному шовку має меншу схильність до перебивання зображення.

Найпоширеніші розміри прапорів: 150 х 100 см і 135 х 90 см. Вони прекрасно лягають поперек полотна, що дозволяє економити матерію, і, відповідно, знизити їх ціну. Прапори таких розмірів часто використовують на мітингах, спортивних заходах, на промо-акціях, демонстраціях, так як їх легко нести і ними зручно розмахувати.

Виготовлення прапорців невеликих розмірів використовують на демонстраціях і промо-акціях, прапорці з символікою фірми на спеціальних настільних флагштоках застосовують як засіб демонстрації корпоративного стилю.

Друк прапорців здійснюється з використанням поліефірних тканин з різною фактурою.

Для кріплення шиється кишеня під настільні підставки для прапорцівПрапори можуть бути виготовлені довільних розмірів та з друком зображення будь-якої складності. Рекламна агенція «БРЕНДМІ» пропонує широкий асортимент пластикових та металевих підставок під корпоративні настільні прапорці.

Для прорахунку вартості прапора необхідно вказати тираж та розмір полотна.

ЗАМОВИТИ КОРПОРАТИВНІ ПРАПОРИ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».