fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

В наш час індивідуальні запрошення стали не лише звичним ділом, а і своєрідним способом представлення своєї компанії. Існує багато подій, для яких необхідно створення унікальних і індивідуальних запрошень, які запам’ятаються учасникам свята.

Якщо у Вас корпоративний захід чи будь-яка інша важлива для Вашої компанії подія, тоді запрошення з індивідуальним дизайном саме для Вас. Такі запрошення можна виконати як на звичайному папері, так і на дизайнерських картонах, надрукувавши усю необхідну інформацію методом шовкодруку. Таке запрошення здатне вразити та запам’ятатись кожному, хто його отримав.

Друк запрошень і листівок на важливу подію цікавить тих, хто вважає за краще неординарні рішення. Потрібен індивідуальний дизайн? Співробітники компанії «БРЕНДМІ» допоможуть зробити макет запрошення, і придумають краще оформлення для привітання.

У нас ви зможете завжди найдешевше надрукувати запрошення та терміново розробити дизайн.

Якщо Вам потрібен терміновий друк і виготовлення запрошень, то ми не тільки виконаємо роботу в максимально короткі терміни, але і при необхідності доставимо тираж в будь-яку точку України.

Більше того Ви можете замовити дизайн запрошень продукції в нашій студії. Наші досвідчені фахівці допоможуть Вам запросити ваших почесних гостей на подію максимально яскраво і оригінально, враховуючи всі особливості Вашої сфери бізнесу.

Друк листівок, запрошень на замовлення реалізується на найсучаснішому обладнанні, що дозволяє гарантувати високий рівень якості кожного примірника.
У нас Ви також можете дешево замовити друк індивідуальних конвертів для запрошень. Запрошення в конверті – завершений продукт, що підкреслює концепцію заходу.

ДИЗАЙН ТА ДРУК ЗАПРОШЕНЬ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».