fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Дизайн упаковки та етикетки

Креативна упаковка + якісний продукт = високий рівень продаж та успіх Вашої компанії на ринку!

Оцінюючи дизайн упаковки, люди формують перше враження про товар. У Вас, як у виробника є лише кілька секунд, щоб зачепити погляд і викликати цікавість у споживача.

Правда в тому, що товар високої якості у простій упаковці завжди програватиме своїм більш креативним конкурентам на полиці. Тому якісний товар заслуговує на якісну упаковку! Дизайнери brand.me мають великий досвід розробки упаковки та етикеток різного формату та складнотсті. Давайте створимо щось неймовірне разом!

 

Чому дизайн упаковки та етикетки важливий для Вашого товару?

Дієвий дизайн упаковки додає цінності продукту. Споживач підсвідомо розуміє – якщо виробник зекономив на пакуванні, значить він економить і на якості продукту. Це не завжди правда, але у виробника є лише кілька секунд, щоб справити перше враження. Тому, ефективна розробка упаковки та етикетки нашою командою у поєднанні з якісним товаром – це запорука високих продажів.

Справляє сильне перше враження
Як ми вже зазначали, перше враження має велике значення, особливо коли Ваш продукт повинен виділятися серед конкурентів. Це ваш перший шанс залучити споживачів і познайомити їх з вашим брендом, тому використовуйте його як можна більше.

Створює і підтримує фірмовий стиль
У вашого бренду є історія – це його фірмовий стиль ідентичність. Що може бути краще, ніж дизайн упаковки, щоб підкреслити індивідуальність бренду? Зрештою, це те, що знайомить споживача з Вашим товаром.

Розповідає про товар покупцям
Скільки б ви не грали з дизайном упаковки, не забувайте, що він також повинен бути інформативним. Він повинен спілкуватися з покупцями й розповідати їм все, що їм потрібно знати, щоб переконати їх в привабливості продукту всередині.

Дизайн упаковки Львів.

Упаковка – це один з найцікавіших і складних видів поліграфії. Дизайн упаковки відіграє не тільки практичну роль в реалізації товару, це в першу чергу «одяг», за якою люди зустрічають товар і формують свою думку та своє перше враження. На наш вибір в магазині або супермаркеті того чи іншого товару впливають безліч чинників і повідомлень. Але одним з головних чинників вибору товару є упаковка.

Студія “BRANDME” пропонує своїм клієнтам повний цикл виробництва упаковки для товару: від дизайну упаковки, до виробництва і доставки.

Звичайно ж, все починається з дизайну. Кожен проект, кожна задача обов’язково супроводжується ескізом, кресленням або начерком. З дизайну починається і виробництво упаковки. Навіть якщо у вас буде найунікальніший і якісний товар в світі, він буде терпіти крах, в спробі вийти в лідери продажів без відповідної упаковки. Саме тому, замовити у студії реклами та дизайну “brandme” означає, якість. Адже, ми приділяємо дизайну найбільше часу і уваги. Тому що, дизайн упаковки – це фірмовий стиль товару та послуги.

Дизайн етикетки Львів.

Поряд з упаковкою, для маркування та представлення товару використовують етикетку.

Етикетка – це та ж упаковка і виконує з нею однакову функцію: представляє товар і несе його споживачеві частку важливої інформації. У деяких випадках розробка дизайну етикетки буває набагато складнішою за рахунок її розмірів.

Для рекламної агенції “BRANDME” не важливий формат, розмір або вид упаковки. Головне, це те, як дизайн етикетки впливає на його продаж і успіх на ринку. А успіх наших клієнтів – наш успіх.

Ціна на дизайн є індивідуальною для кожного окремого замовлення. На ціну впливає кількість наданої замовником інформації, його побажань, обсягу графічних і підготовчих робіт, розміру упаковки, її призначення. Незважаючи на безліч факторів ми завжди пропонуємо своїм клієнтам тільки чесну і справедливу вартість за послугу дизайн упаковки або дизайн етикетки. Ви можете замовити дизайн у студії “BRANDME”, ми працюємо з такими містами, як Львів та Київ. Також можемо реалізовувати роботу й на інші міста України. Ми не беремо гроші за «повітря», а створюємо тільки якісний і сучасний продукт.

Дизайн “BRANDME” – це перевага, дизайн “BRANDME”- це ваша якість.

Як послуга впливає на ваш бізнес:

Товар без упаковки
вибір серед конкурентів 2 з 10
впізнаваність компанії 1 з 10
довіра клієнта 2 з 10
позитивні асоціації 2 з 10
збільшення об'єму продаж 1 з 10
залучення нових споживачів 1 з 10
Простий дизайн упаковки
вибір серед конкурентів 5 з 10
впізнаваність компанії 5 з 10
довіра клієнта 5 з 10
позитивні асоціації 4 з 10
збільшення об'єму продаж 4 з 10
залучення нових споживачів 3 з 10
Професійний дизайн
вибір серед конкурентів 9 з 10
впізнаваність компанії 10 з 10
довіра клієнта 9 з 10
позитивні асоціації 9 з 10
збільшення об'єму продаж 9 з 10
залучення нових споживачів 9 з 10

Як ми працюємо?

Команда brand.me натхненно та професійно підходить до роботи над кожним проєктом. Розробка етикетки та упаковки – це процес, який має 6 важливих етапів, з якими ми хочемо Вас познайомити.

01Бриф

Ми надамо Вам бриф - перелік надважливих для розробки дизайну питань. Бриф дозволяє нам отримати максимально чітку та розгорнуту інформацію про Вашу компанію, продукт чи послугу, і, враховуючи усі Ваші побажання, запропонувати найкращі стилістичні рішення. Тільки після детального аналізу брифу дизайнер може приступити до роботи.

02Аналіз

Команда brand.me вивчає інформацію, надану Вами у брифі. Ми аналізуємо діяльність Вашої компанії, вивчаємо слабкі та сильні сторони конкурентів, працюємо над аналізом ринку. Дизайнери обговорюють концепт дизайну, варіанти колористики, візуального оформлення та стилю, пропонують ідеї та шляхи їх реалізації.

03Реалізація концепції

На цьому етапі дизайнери обирають найкращі ідеї і розпочинають візуально реалізовувати концепт за допомогою графічних редакторів. Наша студія розробить для Вас декілька різних концептуальних рішень, щоб Ви мали можливість обрати найкращий варіант для Вашого бізнесу.

04Презентація

Дизайнери оформляють фінальні версії розроблених концепцій у вигляді презентацій. Презентація дозволить Вам побачити, як виглядатиме те чи інше концептуальне рішення “на живо” і обрати найкраще.

05Доопрацювання

Після того, як Ви оберете одну концепцію серед запропонованих та внесете свої корективи, дизайнери розпочнуть процес доопрацювання. На цьому етапі ми доопрацьовуємо затверджену концепцію, щоб у результаті Ви отримали максимально ефективний та естетичний варіант дизайну, який на всі сто буде працювати на Вас!

06Підготовка файлів

Ми пройдемо із Вами кожен етап і реалізуємо для Вас крутий проєкт, адже успіх нашого клієнта - це і наш успіх! Також, на заключному етапі ми підготуємо і передамо Вам усі робочі матеріали, які Ви можете використати як для друку, так і у вебсередовищі. Вашим брендом будуть захоплюватись - ми це гарантуємо!

Продукція, яку ми робимо

Як почати співпрацю?

Просто напишіть нам 🙂 Ми максимально швидко зв’яжемось із вами!
Нам важливо зрозуміти ваші потреби – розкажіть, будь-ласка, про себе:

    *
    *
    *