fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Дизайн упаковки Львів.

Упаковка – це один з найцікавіших і складних видів поліграфії. Дизайн упаковки відіграє не тільки практичну роль в реалізації товару, це в першу чергу «одяг», за якою люди зустрічають товар і формують свою думку та своє перше враження. На наш вибір в магазині або супермаркеті того чи іншого товару впливають безліч чинників і повідомлень. Але одним з головних чинників вибору товару є упаковка.

Студія “BRANDME” пропонує своїм клієнтам повний цикл виробництва упаковки для товару: від дизайну упаковки, до виробництва і доставки.

Звичайно ж, все починається з дизайну. Кожен проект, кожна задача обов’язково супроводжується ескізом, кресленням або начерком. З дизайну починається і виробництво упаковки. Навіть якщо у вас буде найунікальніший і якісний товар в світі, він буде терпіти крах, в спробі вийти в лідери продажів без відповідної упаковки. Саме тому, замовити у студії реклами та дизайну “brandme” означає, якість. Адже, ми приділяємо дизайну найбільше часу і уваги. Тому що, дизайн упаковки – це фірмовий стиль товару та послуги.

Дизайн етикетки Львів.

Поряд з упаковкою, для маркування та представлення товару використовують етикетку.

Етикетка – це та ж упаковка і виконує з нею однакову функцію: представляє товар і несе його споживачеві частку важливої інформації. У деяких випадках розробка дизайну етикетки буває набагато складнішою за рахунок її розмірів.

Для рекламної агенції “BRANDME” не важливий формат, розмір або вид упаковки. Головне, це те, як дизайн етикетки впливає на його продаж і успіх на ринку. А успіх наших клієнтів – наш успіх.

Ціна на дизайн є індивідуальною для кожного окремого замовлення. На ціну впливає кількість наданої замовником інформації, його побажань, обсягу графічних і підготовчих робіт, розміру упаковки, її призначення. Незважаючи на безліч факторів ми завжди пропонуємо своїм клієнтам тільки чесну і справедливу вартість за послугу дизайн упаковки або дизайн етикетки. Ви можете замовити дизайн у студії “BRANDME”, ми працюємо з такими містами, як Львів та Київ. Також можемо реалізовувати роботу й на інші міста України. Ми не беремо гроші за «повітря», а створюємо тільки якісний і сучасний продукт.

Дизайн “BRANDME” – це перевага, дизайн “BRANDME”- це ваша якість.