fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Шапки  з логотипом на замовлення популярні у холодну пору року та часто використовуються для проведення вуличних рекламних акцій та корпоративних заходів. Друк на шапках – частина промо одягу кур’єрів, промоутерів та людей, що працюють на відкритому повітрі чи у холодних приміщеннях.

Також шапки з принтом чи вишивкою логотипу можуть стати відмінним подарунком для колег та партнерів. Взимку актуальними будуть теплі шапки з логотипом, а у весняно-осінній період – легкі брендовані шапки. 

Друк на шапках Львів – ефективний засіб просування бренду. Це ненав’язлива реклама, яка завжди на виду. 

Друк та вишивка логотипу на шапках дозволяє підвищити впізнаваність бренду, так як люди у першу чергу звертають увагу на обличчя співрозмовника, тому логотип компанії завжди буде у полі зору.

Вишивка логотипу на шапках виглядає презентабельно та ефектно. Машинна вишивка має фактуру, об’єм та яскраво передає усі кольори нанесення. 

Шарфи з логотипом та шапки з вишивкою не тільки захищатимуть від холоду, а й стануть відмінним рекламним носієм. Наші менеджери допоможуть вам вибрати модель шапки під нанесення, щоб створити сучасний та практичний бізнес-подарунок.

ЗАМОВИТИ ШАПКИ З ЛОГОТИПОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ КОМПАНІЇ “БРЕНДМІ”