fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Стильні брендовані кепки стали невід’ємним атрибутом гардероба більшості людей. Особливо тих, які віддають перевагу спортивному стилю одягу. Кепка здатна не тільки вберегти голову від сонця чи дощу, а й може виступити в ролі ідентифікатора, якщо буде прикрашена логотипом або будь-якою іншою фірмовою символікою.

Брендовані кепки з логотипом – це просте й водночас ефективне рішення для бізнесу, яке дає змогу привернути увагу оточення до бренду. Крім того, це стильний і функціональний мерч, який допоможе виділитися з натовпу.

Оформлені в корпоративному стилі бейсболки знайшли широке застосування в різних сферах. Вони забезпечують сильний рекламний ефект при мінімальних фінансових вкладеннях. Замовити друк на кепках можна в рекламній агенції brandme. Ми успішно співпрацюємо з багатьма великими українськими компаніями та малим бізнесом, які прагнуть популяризувати свій бренд та розширити цільову аудиторію.

Переваги та можливості кепки з логотипом

Нанесення логотипа на бейсболки виконує відразу кілька корисних функцій, зокрема:

  • Забезпечує популяризацію товару чи послуг. Фірмова кепка, прикрашена лого компанії, її назвою чи гучним слоганом, допоможе ідентифікувати вашого співробітника. На бейсболці можна розмістити будь-яке зображення, текст чи малюнок. Цей аксесуар втілює практичність, стиль та неординарність.
  • Мотивація колективу. Брендований одяг та аксесуари, зокрема кепки з логотипом, зміцнюють корпоративний дух співробітників. Персонал у фірмових кепках можна побачити в закладах громадського харчування, логістичних компаніях, будівельних фірмах і багатьох інших організаціях. Крім того, брендовані бейсболки можуть виступати як елемент командного образу на тімбілдінгах, спортивних заходах і змаганнях.
  • Практичність і комфорт. Бейсболки з логотипом не просто виконують функцію мерчу, але й захищають від сонця й вкривають від дощу. Завдяки своїй практичності та універсальності вони чудово виглядатимуть на людях будь-якого віку.
  • Універсальність. На бейсболку можна нанести будь-яке зображення, зокрема логотип, вишивку, тематичний принт або слоган. Це чудовий спосіб сповістити цільову аудиторію про випуск нового продукту або старт якогось проекту.

Сотні тисяч людей щодня носять кепки з логотипом і навіть не підозрюють про те, що самі виступають у ролі рекламного носія. Дуже часто під час проведення промо-акцій клієнтам дарують саме брендовані кепки. Від гарної бейсболки з логотипом навряд чи хтось відмовиться. Такий маркетинговий хід відрізняється бюджетністю та максимальною результативністю.

Брендовані бейсболки, особливо за умови замовлення великої партії, коштуватимуть недорого, проте такий сувенір завжди буде виглядати ідеально та сприйматиметься з вдячністю.

Особливості друку логотипа на кепках

Замовити кепку з логотипом можна в рекламній агенції brandme. Ми гарантуємо високу якість виготовлення брендованих кепок і дотримання термінів виконання замовлень. Для друку логотипів на головних уборах ми зазвичай використовуємо такі технології:

  • Друк DTF (Direct to film). Відносно новий метод брендування кепок, який передбачає безконтурне термічне перенесення малюнка на текстиль. Ця технологія дає змогу наносити повнокольорові зображення та фотографії на різні ділянки виробу, створюючи по-справжньому унікальний дизайн. Сьогодні це найактуальніша та найсучасніша технологія друку, яка дає змогу персоналізувати будь-який текстильний виріб.  DTF відкриває необмежені можливості для друку складних градієнтів, які дуже чітко переносяться на поверхню виробу. Якщо ви хочете отримати яскраве, насичене зображення (особливо на поверхнях, де прямий друк ускладнений або взагалі неможливий), DTF-технологія – це саме те, що вам потрібно.
  • Трансферний друк. Технологія друку логотипів на кепках, коли зображення спочатку наноситься на спеціальний папір шляхом продавлювання фарби через трафарет, а потім за допомогою термопреса переноситься на тканину.
  • Машинна вишивка логотипа – один із найпопулярніших способів брендування. Зображення та написи максимально довго зберігаються та не руйнуються під впливом зовнішніх чинників.
  • Флексографічний друк. Ця технологія друку на бейсболках передбачає використання рідких фарб, які швидко висихають, а також гнучких фотополімерних форм.

Вартість друку на кепках залежить від обраної технології, тиражу, кількості кольорів і складності самого зображення. Команда brandme готова виконати друк будь-якого логотипа на різному текстилі.

Переваги замовлення друку логотипа на кепках у рекламній агенції brandme

Якщо вам потрібно замовити друк на кепках у Львові, радимо скористатися послугами рекламної агенції brandme. Ми допоможемо створити цілісний корпоративний стиль одягу ваших співробітників, в якому вони зможуть проводити рекламні акції, презентації, семінари та конференції. Кепки з логотипом стануть чудовим доповненням до робочої уніформи шеф-кухарів, офіціантів, співробітників станцій техобслуговування, АЗС, будівельних організацій і торгових представників, яким часто доводиться виїжджати на консультації до клієнтів.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на високу якість та оперативність друку логотипа. Доставка готових кепок з корпоративним принтом здійснюється по Львову та інших містах України.