fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Друк на кепках і друк на бейсболках – дуже популярний вид реклами, самовираження і можливість продемонструвати фірмовий стиль вашої компанії. До того ж безсумнівні переваги цього є те, що їх носять практично всі, вони завжди на виду і привертають до себе увагу.

Чудовим дуетом є брендовані кепки та футболки з логотипом, які доповняють одне одного. Ця іміджева продукція є невід’ємними атрибутами проведення різних акцій, змагань, масових заходів. І незаперечним лідером тут стали кепки і бейсболки, за рахунок можливості дешево надрукувати на кепках логотип чи слоган компанії..

Замовити друк на кепках або бейсболках можна для себе особисто, як подарунок, для корпоративних цілей, для різних промо акцій і т.д. Бейсболки з логотипом будуть служити відмінною рекламою вашої компанії і вашої продукції, а також стануть чудовим подарунком вашим клієнтам, співробітникам або партнерам.

Високоякісний друк на кепках у Львові – це популярна і затребувана послуга, яка користується особливим попитом серед великих комерційних організацій або підприємств, які тільки почали свою діяльність на вітчизняному ринку. Вся справа в тому, що подібний вид реклами здавна демонструє свою ефективність і результативність, незважаючи на досить низьку вартість даної послуги. Для багатьох клієнтів нашої компанії друк на бейсболках став відмінним приводом для самореклами. Наприклад, багато замовників, таким чином можуть яскраво і помітно демонструвати креативність і нетрадиційний фірмовий стиль власної компанії.

Якісно і оригінально оформлені кепки з логотипом здатні приємно здивувати і порадувати учасників конференції або семінару, а також гостей фірми, по запрошених нагоди демонстрації нової послуги або ознайомлення з новими товарами. Красиві і оригінальні кепки з логотипом дозволяють наносити найрізноманітнішу і актуальну інформацію, як тематичного або аналітичного, так і рекламного характеру, дозволяючи використовувати подібні товари як оригінальний подарунок, з нагоди будь-якого урочистого заходу.

Наша компанія надає можливість швидко надрукувати на кепках будь-яке зображення. Ціна на подібні послуги приємно здивує навіть найвимогливіших клієнтів, адже у нас ви можете надрукувати дешево на кепках, футболках чи будь-якому іншому текстилі. Ми пропонуємо широкий вибір кепок для нанесення символіки.

Замовивши друк на кепках ви реалізуєте задуманий проект, в якому кожна людина буде носієм Вашої реклами.

ЗАМОВИТИ КЕПКИ З ЛОГОТИПОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».