fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Кубарики, блоки для записів, куби, паперові блоки з проклеюванням, блоки з відривними листочками, назв багато, але всі вони представляють собою стопку листів невеликого формату.

Блоки для записів з логотипом призначені для термінових коротких записів і зазвичай друковані блоки для записів йдуть просто білого кольору. Але якщо Ви замовляєте виготовлення блоків для записів, то чому б не надрукувати логотип на бланк і не оформити їх у фірмовому стилі? Нанести зображення на блоки для записів можна на одному боці аркуша або навіть з двох сторін. Крім логотипу рекомендуємо наносити на фірмові блоки для записів коротку контактну інформацію про свою компанію.

Замовити блок для записів в студії «БРЕНДМІ» можна з офсетного паперу, так як він найкраще підходить для нанесення фірмової символіки.

Останнім часом кубарики з логотипом (інша назва фірмових блоків) стали невід’ємною частинкою офісного життя, адже вони завжди «під рукою», а завдяки своїм маленьким розмірам вони ще й надзвичайно зручні у використанні. Мабуть саме тому так часто маркетологи вирішують використовувати брендовані кубарики, як такі корисні речі, адже ними часто користуються і вони завжди на виду. Кубарики мабуть один з найбільш використовуваних видів офісної поліграфії, тому друк логотипу на блоках для записів для компанії є особливо доцільним з точки зору підтримки іміджу фірми.

ДИЗАЙН ТА ДРУК КУБАРИКІВ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».