fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Про нас

Рекламна агенція «БРЕНДМІ» працює з клієнтами по всій Україні. Ми накопичили великий досвід у віддаленій роботі над дизайнерськими проектами, а рекламну продукцію ми завжди зможемо передати Вам у будь-який населений пункт нашої держави за допомогою служб-перевізників.

Багаторічний досвід команди рекламної агенції «BrandME» допоможе Вам прийняти правильне рекламне рішення. Наші менеджери завжди на поготові, аби дати Вам корисну пораду при виборі тої чи іншої характеристики продукції та запропонувати оптимальний варіант ціни і кількості товару.

Переваги

Основними перевагами нашої студії є комплексний підхід до обслуговування Вашого бізнесу. Ми створюємо Вам максимально комфортні умови роботи з нами, аби Ви були впевнені в отриманому позитивному результаті та завжди могли розраховувати на точність, якість та відповідальність під час виконання замовлень.

Рекламна агенція «BrandME» допоможе Вам створити бізнес «з нуля» запропонувавши влучний дизайн логотипу бренду та розробку фірмового стилю. Наступним кроком наша команда зможе втілити даний дизайн у життя у вигляді візуальної реклами (вивіски, брендування вітрин Вашого магазину, інтер’єрної реклами чи брендування корпоративного авто).

Для просування бренду на ринку наші спеціалісти допоможуть розробити дієву рекламну кампанію, щоб привернути увагу потенційних клієнтів. Це може бути розробка концепції акційних пропозиції, аби залучити більшу частину споживачів чи презентація нового товару або послуги, що надає Ваша фірма.

Проте, ввійшовши на ринок потрібно зуміти ще й втримати цільового споживача. Для цього ми забезпечимо Ваш бізнес сувенірною корпоративною символікою у вигляді одягу з логотипом, брендованих ручок, чашок, блокнотів, олівців, корпоративної поліграфії  та багато іншого.

Цілі

  • полегшити Вашу роботу у сфері реклами, що дасть Вам змогу більше часу витрачати на безпосередні завдання свого підприємства
  • зберегти Ваш бюджет, так як рекламна продукція завжди пропонується по максимально лояльній вартості
  • допомогти обрати потрібну продукцію, адже доречність конкретного її виду обумовлюється сферою використання та специфікою Вашої роботи
  • прослідкувати за процесом виконання замовлення, аби кінцевий результат у повній мірі відповідав поставленій меті

Особливості

  • досвідчений колектив, завдяки якому наше рекламне агентство (Львів) виконує замовлення кваліфіковано
  • індивідуальний підхід, завдяки якому створюється оригінальна рекламна продукція
  • система бонусів та знижок, що дозволяє налагодити довготривалу співпрацю з кожним клієнтом, який цінує стабільність та економію
  • можливість термінового виконання замовлень для тих, хто цінує власний час
  • гнучкість цін, що робить взаємодію з нами вигідною не лише для постійних клієнтів, а й для тих, хто звертається вперше

Клієнти про нас

Ми цінуємо кожного нашого клієнта, радуємо приємними бонусами та знижками при постійних та комплексних замовленнях. Основною нашою перевагою є любов до своєї роботи та бажання розвиватись. Саме завдяки цьому ми залюбки беремось за складні проекти, бо кожен з них – це ще один маленький крок до самовдосконалення. Ми працюємо на результат і хочемо, щоб Ви були максимально задоволені.