fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Бамбукова чашка з логотипом – сучасний бізнес-сувенір, який сьогодні в тренді. Це легка термочашка, виготовлена з органічного та екологічного бамбукового волокна.

Еко стакан витримує високі температури гарячих напоїв, а кольоровий обідок з гіпоалергенного силікону захищає руки від опіків. Бамбукові горнята з логотипом мають презентабельний вигляд і дуже приємні на дотик.

На поверхню чашки з бамбуку можна нанести логотип, напис або будь-яке інше зображення. Ми здійснюємо друк логотипів на бамбукових стаканах наступними способами:

  • ультрафіолетовий друк;
  • тамподрук.

Еко стакан з бамбука з нанесенням логотипу – це чудова альтернатива одноразовим паперовим стаканчикам та пластиковим кришечкам.

Брендована бамбукова кружка ідеально підійде, щоб взяти улюблений напій з собою або купити каву на виніс у своє горнятко. Екологічна сировина, з якої виготовляють ці горнята, не виділяє шкідливих речовин під дією високих температур, на відміну від пластику.

Бамбукові горнятка швидко розкладаються в природних умовах, що актуально у наш час, на противагу паперовим одноразовим стаканчикам, які вкриті водостійким шаром  полістиролу і які важко переробити.

У нас ви можете замовити друк логотипу на чашках з бамбуку. Наші менеджери запропонують вам моделі бамбукових стаканів та спосіб брендування, щоб ви отримали якісний та корисний бізнес-подарунок для співробітників та партнерів.

ЗАМОВИТИ БАМБУКОВІ ЕКО ЧАШКИ З ЛОГОТИПОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ КОМПАНІЇ “БРЕНДМІ”