fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Силіконові браслети з логотипом фірми прекрасний засіб просування продукції та ваших ідей. Це недорогий, але безпрограшний спосіб привернути увагу до будь-якої акції, будь то благодійний захід або рекламна компанія. Силіконові браслети ще не настільки популярні, але вже є серйозним маркетинговим інструментом на ринку реклами.

Виразний і стильний дизайн гарантує помітність цього аксесуара і дозволяє безпомилково ідентифікувати учасників заходу.

М’який і еластичний матеріал робить силіконові браслети дуже зручними і приємними.

Чудова якість виробів забезпечує тривалий термін використання: браслети не вигоряють під впливом сонячного світла, не псуються від морської або прісної води, стійкі до різних температур і довго зберігають початкову форму.

Силіконові браслети користуються попитом серед усіх верств населення світу. Силіконові браслети унікальні, тому що об’єднують людей абсолютно різного віку і соціальних груп. У США і Європі силіконові браслети відкрили нову нішу промоційної продукції і були визнані найкращим рекламним аксесуаром 2006 року.

Силіконові браслети використовують як:

  • незвичний рекламний носій;
  • подарунок клієнтові на промо-акції;
  • запрошення, флаєр або квиток на будь-яку святкову подію;
  • молодіжний аксесуар.

Силіконові браслети на замовлення – це можливість нанесення різної інформації декількома способами на ваш вибір – як для поліпшення естетичних якостей аксесуара, так і в рекламних цілях.

Колір силіконового браслета не обов’язково повинен бути один, можна використовувати кілька кольорів, комбінуючи їх або змішуючи.

Забрендувати силіконовий браслет, можна наносячи логотип різними методами: друк фарбою, тиснення всередину або назовні.

Браслети з силікону придатні для багаторазового використання і можуть відігравати роль самостійного модного аксесуара.

Силіконові браслети незамінні, коли справа доходить до просування бізнесу або організації швидкого збору коштів. І дуже важливо, щоб вони були високої якості. Студія реклами «БРЕНДМІ» є виробником силіконових браслетів найвищої якості.

ЗАМОВИТИ СИЛІКОНОВІ БРАСЛЕТИ З ЛОГОТИПОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».