fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Силіконові браслети

Силіконові браслети з логотипом. Друк на силіконових браслетах. Силіконові браслети на замовлення.

Силіконові браслети з логотипом – це не лише модний аксесуар, а й глобальний тренд на ринку рекламної продукції. Будучи частиною корпоративного мерчу, брендовані браслети добре зарекомендували себе в просуванні конкретного бренду та продукції (послуг). З їхньою допомогою можна привернути увагу потенційних клієнтів, розширити цільову аудиторію та підвищити її лояльність.

Нанесення напису чи принта на силіконовий браслет є важливою складовою успіху промо-кампанії. Цей оригінальний рекламний сувенір вже давно використовується для проведення різних презентацій, виставок та інших масових заходів, пов’язаних з іміджем компанії, рекламою товарів і послуг.

Застосування силіконових браслетів із логотипом

Силіконові браслети з лого, назвою компанії або іншою фірмовою айдентикою можна презентувати практично всім, незалежно від їхньої статі, віку та статусу. Це сучасний і молодіжний аксесуар, який є актуальним серед різних соціальних груп.

Брендовані браслети з силікону можна застосовувати як для рекламних цілей, так і для подарунка клієнтам або як пропуск в клуб. Вони ідеально підходять для повсякденного носіння та занять спортом. Такі браслети можуть бути використані як елемент контрольно-пропускної системи, для реклами та промо.

Барвисті, еластичні та водночас міцні силіконові браслети бувають різних кольорів, видів і дизайнів. Це дає змогу легко вибрати потрібний варіант аксесуарів для нанесення фірмової символіки.

Важко перерахувати всі сфери, де зараз використовуються гумові браслети з логотипом. Відзначимо лише основні:

 • Масові заходи.
 • Промоакції, форуми, презентації.
 • Ділові заходи, конференції, виставки.
 • Басейни, спортивні клуби, тренажерні зали.
 • Культурні заходи, концерти, фестивалі.
 • Нічні клуби, бари, ресторани.
 • Торгівельно-розважальні центри.
 • Готелі.
 • Благодійні проекти.

Нині друк на силіконових браслетах – це доволі затребувана послуга, якою активно користується багато успішних компаній, які прагнуть популяризувати свій бренд. Стильні та зручні силіконові браслети з логотипом – ідеальний варіант аксесуара, який легко впорається з поставленими перед ним завданнями.

Переваги силіконових браслетів із логотипом

Силіконові браслети з нанесенням логотипа – це чудовий рекламний інструмент для вашого бренду. Завдяки унікальним властивостям силікону вони довго слугують, добре виглядають і зручні у використанні. Це призводить до збільшення візуальних контактів з вашою фірмовою символікою та формування у підсвідомості потенційних клієнтів позитивного іміджу вашої компанії.

Друк на силіконових браслетах на замовлення надає практично безмежні можливості для просування бізнесу. Переваги цього аксесуара очевидні:

 • Різноманітність видів. Сьогодні силіконові браслети можна знайти в різному кольоровому виконанні та дизайні.
 • Універсальність. Брендовані силіконові браслети легко адаптуються до будь-якого цільового призначення, віку та статусу користувачів.
 • Відмінні експлуатаційні характеристики. Браслети з силікону міцні, еластичні та м’які. Вони добре зберігають форму й не розтягуються. За умови продуманого дизайну та якісного нанесення логотипа велика ймовірність того, що користувач буде носити його щодня, не знімаючи, водночас продовжуючи мимоволі просувати ваш бренд.
 • Безпека. Браслети з логотипом виготовляються з гіпоалергенного та нетоксичного матеріалу. Вони не викликають алергічної реакції навіть при тривалому носінні.
 • Вологостійкість. Силіконові браслети не бояться солоної, хлорованої та гарячої води. Вони стійкі до різних температур.
 • Стійкість до ультрафіолету. Гумові браслети з логотипом не вигоряють і не руйнуються під дією прямого сонячного проміння.

Дозволити собі замовлення оптової партії силіконових браслетів із нанесенням логотипа можуть не лише великі компанії, а й дрібні організації-початківці, а також індивідуальні підприємці, які тільки планують зайняти свою нішу на ринку. Маючи брендовані браслети, вам не доведеться вигадувати, що подарувати клієнтам і бізнес-партнерам, а також презентувати колегам під час конференцій, форумів і виставок. Крім того, друк логотипа на силіконових браслетах не потребує багато часу.

Якщо ви хочете скористатися послугою нанесення логотипа на силіконові браслети, звертайтесь до рекламної агенції brandme. Наші дизайнери допоможуть розробити ескіз макета та підготують візуальне рішення для друку на основі корпоративного стилю вашої компанії.

Друк на силіконових браслетах у рекламній агенції повного циклу brandme

Для перенесення текстових і візуальних елементів на поверхню силіконового браслета команда рекламної агенції brandme використовує різні методи та технології, зокрема:

 • Шовкографія. Завдяки цьому способу друку можна отримати якісне та довговічне зображення, яке не втрачає своєї чіткості з часом. Кольори виходять яскравими та насиченими.
 • Тиснення всередину чи назовні. Дає змогу створити рельєфний малюнок на силіконі. Щоб отримати на браслеті опукле або увігнуте зображення, знадобляться дві деталі: штамп і контрштамп. Штампи вдавлюються один в один, залишаючи малюнок на виробі. За допомогою тиснення виготовляються брендовані аксесуари з ексклюзивним дизайном.

Кількість кольорів для друку безпосередньо залежить від специфіки принта, що наноситься. Наші спеціалісти підкажуть, який варіант допоможе максимально якісно відтворити вибране зображення.

Якщо вас цікавлять брендовані силіконові браслети на замовлення у Львові, рекламна агенція brandme надасть якісні послуги друку за доступною ціною. Нанесені нами зображення та написи не розтріскуються, не змиваються, не бруднять одяг і не фарбують руку. Ми допоможемо вам підвищити впізнаваність бренду та сформувати позитивний імідж вашої компанії. Доставка готових тиражів рекламних аксесуарів  доступна по Львову та інших регіонах України.