fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Наклейки та стікери

Друк наклейок у рекламному агентстві brandme

Головне завдання кожної компанії – постійно перебувати в полі зору своїх клієнтів. Покупці здебільшого вибирають добре знайомі торгові марки, адже вони здаються їм більш надійними. Тому багато компаній використовують корпоративну символіку для реклами своєї продукції. Окрім флаєрів, брошур і візиток, рекомендується друкувати ще й наліпки з логотипом, слоганом або іншою фірмовою айдентикою. Це найкращий спосіб виділитися серед конкурентів і привернути увагу потенційних клієнтів.

Що таке наклейки та для чого вони потрібні?

Наклейки з логотипом – це стильний та оригінальний спосіб миттєво привернути увагу клієнтів, навіть в умовах, коли навколишнє середовище насичене рекламою. Часто невеликий контрастний об’єкт помічається навіть краще, ніж велика інсталяція. Наклейки можна розміщувати практично на будь-якій поверхні. Зустріти їх можна на товарах, полицях торгових центрів, склі автомобілів, а найоригінальніші та найяскравіші можна навіть прикріпити на дверцятах холодильника. Це дає змогу перетворити будь-яку поверхню на рекламний носій. Сфера застосування брендованих наклейок надзвичайно широка.

Загалом друк наліпок з логотипом – це не просто спосіб маркування товару, а й можливість донести покупцям інформацію про фірмовий знак та особливості діяльності компанії. Від їхньої якості залежатиме лояльність клієнтів.

Брендовані наклейки: переваги для бізнесу

Наклейки – це простий і дешевий спосіб брендувати власну продукцію. Вони доступні навіть підприємцям з маленькими оборотами. До того ж друк наклейок швидко окупається. Їх можуть замовити представники малого та середнього бізнесу, великі компанії та навіть приватні підприємці.

Брендовані наклейки – це ефективний маркетинговий інструмент, який має чимало переваг, зокрема:

 • Ефективність. Наліпки з логотипом допомагають підвищити впізнаваність бренду, надихнути клієнтів на придбання товару (послуги). Вони забезпечують розширення цільової аудиторії.
 • Величезний вибір. Сучасні технології друку підняли мистецтво створення наклейок на новий рівень. Зараз доступні стікери різних видів: монохромні та повнокольорові, глянсові та матові, паперові, плівкові, ламіновані на прозорій основі, фігурні, об’ємні, односторонні та двосторонні.
 • Можливість реалізувати будь-яку ідею. Виготовлення наклейок виконується за ескізами замовника. Тираж може бути до десятків тисяч.
 • Інформативність. На наклейці можна розмістити важливу для клієнтів інформацію. Однак не варто нагромаджувати рекламне поле текстом – краще зберегти простоту дизайну. Тоді ймовірність того, що клієнт затримає погляд на наклейці, зростає. Достатньо логотипу та назви компанії, надрукованого корпоративним шрифтом. Якщо розмір наліпки дозволяє, на ній можна розмістити інформацію про акції, знижки, асортимент продукції тощо. Однак здебільшого логотипу компанії достатньо для того, щоб передати потрібний рекламний меседж і підвищити впізнаваність бренду.
 • Низька вартість і можливість масового друку.
 • Наліпки можна наклеювати на будь-що. Це дає змогу перетворити будь-яку поверхню на рекламний носій. Окрім продукції, їх можна розмістити на склянках для кави, чаю чи інших напоїв, на панелі мобільного телефону, ноутбука, планшета, на папках, файлах чи будь-якій документації підприємства. Наклейки з логотипом можуть прикрасити собою техніку співробітників компанії.
 • Висока міцність і тривалий термін служби. За умов дотримання технології друку брендовані наклейки виходять дуже міцними та довговічними. Вони не піддаються впливу навколишнього середовища, не морщаться на сонці й не тріскаються на морозі.

Мінімальні інвестиції в брендовані наклейки забезпечують максимальну віддачу при просуванні бізнесу, багаторазово підвищують продажі та роблять бренд впізнаваним.

Розміри та методи друку наклейок у рекламній агенції brandme

Замовити розробку дизайну та друк наклейок з лого, слоганом або іншою фірмовою айдентикою можна в рекламному агентстві brandme. Ми підходимо до виконання замовлень творчо та креативно. І все це для того, щоб допомогти нашим клієнтам досягати намічених цілей. У рекламній компанії brandme ви можете купити оптом друковану продукцію різних форм, кольорів і розмірів за доступними цінами. Ми гарантуємо чітке дотримання термінів виконання робіт.

Команда brandme віддає перевагу оригінальним і передовим методам при створенні наліпок. У процесі виготовлення наклейок з логотипом ми використовуємо такі сучасні технології друку:

 • Цифровий друк. Сучасне обладнання дає змогу забезпечити високу якість зображення. Такий спосіб досить рентабельний при замовленні невеликих тиражів.
 • Офсетний друк. Найпоширеніша технологія друку на папері різних форматів, яка користується величезною популярністю завдяки вдалому поєднанню бездоганної якості та низької вартості. Основою для виробів є папір-самоклейка.
 • Флексодрук. Технологія друку, яка  передбачає використання швидковисихаючих рідких фарб, а також гнучких фотополімерних форм. Це ідеальний варіант, коли потрібні великі партії наклейок.
 • Трафаретний друк. Такий метод друку дає змогу випускати наклейки із золотою та срібною фарбами.
 • УФ-друк. Використовується для нанесення чіткого та об’ємного зображення за допомогою спеціальних UV-фарб, які застигають під впливом УФ-випромінювання та формують плівку на поверхні виробу.

У рекламній агенції brandme ви можете замовити друк етикеток з логотипом, які мають чудову адгезію практично з будь-якими поверхнями, не залишають слідів під час демонтажу, можуть виготовлятися в будь-якому розмірі чи формі, відрізняються чіткою передачею кольорів.

Ми пропонуємо друк наклейок з логотипом таких розмірів (у сантиметрах):

 • 5х9;
 • 10х10;
 • 20х20;
 • 10,5х14,8;
 • з плотерною різкою А5 та А4.

Крім того, ви можете замовити друк наклейок нестандартних розмірів. У процесі друку використовуються якісні самоклеючі матеріали: папір (рафлатак) або плівка (оракал).

Як замовити друк наклейок/наліпок в рекламній агенції brandme?

Якщо вас цікавить друк наклейок у Львові, зверніться до рекламної агенції brandme. Ми надрукуємо наклейки та етикетки в необхідному вам тиражі, але не менше 100 штук. Наш принцип – це оперативний та індивідуальний підхід, втілення нових ідей і застосування сучасних технологій. Ви можете замовити розробку унікального дизайну, візуалізацію лого та створення макету.

Спеціалісти brandme уважно вислухають ваші побажання та запропонують відповідні рішення для їхньої реалізації. Після узгодження макета починається друк тиражу.

Для консультації та розрахунку попередньої вартості друку наклейок зв’яжіться з нашим менеджером. Замовити партію брендованої продукції ви можете оптом з доставкою по Львову та всій Україні.