fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Бананка – це багатофункціональна та містка сумка, у якій всі важливі речі завжди під руками. Носять бананку зазвичай на поясі або через плече перед собою. А різні форми, матеріали та кольори дозволяють підібрати сумку під будь-який стиль одягу. Бананки користуються великою популярністю у людей, які полюбляють подорожувати і ведуть активний спосіб життя.

Брендовані сумки на пояс – корисний та практичний подарунок для співробітників, партнерів та постійних клієнтів. Люди використовують цю річ щодня, тим самим рекламуючи ваш бренд. Носити сумку з логотипом компанії – це зручно та практично. Плюс, це позитивний вплив на імідж компанії в цілому.

Замовити бананки з логотипом вашої компанії просто – залежно від ваших потреб наші менеджери запропонують вам різні варіанти пошиття та методи нанесення, щоб якнайвигідніше підкреслити ваш логотип.

Ми здійснюємо друк на бананках наступними методами:

  • вишивка,
  • шовкодрук,
  • трансферний друк.

На бананку можна нанести лого, напис або будь-яке інше зображення. Ви можете надіслати нам готовий макет або наші дизайнери розроблять для вас креативні варіанти нанесення. Здивуйте своїх колег – подаруйте їм сучасну трендову річ!