fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Рюкзак – це зручна сумка з косими лямками, які одягаються на плечі. Незважаючи на свої компактні розміри, рюкзак рівномірно розподіляє навантаження на тіло, завдяки чому в ньому можна переносити навіть важкі речі. Водночас руки залишатимуться вільними. Рюкзак стане в пригоді на відпочинку, в поході, під час заміської поїздки. Його можна брати з собою в спортзал та на пробіжку, поклавши всередину рушник та пляшку води.

Для того щоб зробити цей зручний аксесуар по-справжньому оригінальним, можна нанести на нього корпоративний принт. Підійдуть яскраві зображення різних форм і розмірів, зокрема емблеми, логотипи, написи та фотографії.

Рюкзак з логотипом – модний і сучасний аксесуар

Часто принти на рюкзаках використовуються не тільки як елемент декору, а й у рекламних цілях. Рюкзак з логотипом допомагає привернути увагу потенційних клієнтів до власного бренду, продукції чи послуг.

Якщо вам потрібна ефективна реклама вашого бренду, яка буде постійно нагадувати про вашу компанію, сумка-рюкзак з логотипом – це саме те, що вам потрібно. Це ідеальний варіант для пасивної реклами. Вам достатньо лише раз оплатити друк на рюкзаках, а потім поширити їх серед тієї аудиторії, яка буде їх активно носити: школярів, студентів, спортсменів, волонтерів тощо. Нанесення логотипа на рюкзак приноситиме прибуток компанії протягом багатьох років.

Переваги застосування промо-рюкзаків та іміджевих портфелів з логотипом або фірмовою символікою

Якщо озирнутися довкола та звернути увагу на те, які аксесуари використовує більшість людей, стане очевидно, що саме рюкзаки та іміджеві портфелі мають найбільшу популярність. Це означає, що саме рюкзак буде найкращим промо-сувеніром чи бізнес-подарунком з точки зору ефективності популяризації бренду.

Брендовані сумки з логотипом активно використовуються як стильний і практичний сувенір. Друк на рюкзаках має безліч незаперечних переваг, зокрема:

  • Можливість реалізувати будь-яку ідею. Наявність значного місця для друку дає змогу нанести зображення будь-якого розміру та формату.
  • Помітність. Рюкзак протягом тривалого часу перебуває в полі зору великої кількості людей: у транспорті, на вулиці, в різних громадських місцях. Де б не перебував власник рюкзака, він буде демонструвати оточенню нанесений на нього логотип.
  • Функціональність. Корпоративний сувенір має бути корисним, функціональним і зручним. Рюкзаки повністю відповідають цим якостям. Вони виготовляються з міцних матеріалів, місткі, але водночас компактні, не обмежують рухів і залишають вільними руки. Школярі та студенти носять у них книжки та інші необхідні дрібниці, спортсмени – форму для відвідування фітнес-центру чи спортзалу. Деякі моделі рюкзаків мають спеціальні відділення для транспортування ноутбуків і різні зручні доповнення до основної конструкції.
  • Різноманіття моделей. Сучасні рюкзаки представлені в широкому асортименті. Вони відрізняються за фасоном, розміром, кількістю відсіків, матеріалом, кольором та іншими параметрами. Тому можна вибрати саме такий рюкзак, який найбільш повно відповідатиме побажанням цільової аудиторії, для якої він призначається.

Брендований рюкзак – це ідеальний корпоративний подарунок для персоналу, партнерів і клієнтів. Його можна презентувати під час проведення рекламних кампаній, акцій, змагань, фестивалів, благодійних заходів. Окремо слід відзначити промо-рюкзаки. Їх можна використовувати як елемент робочої уніформи промоутера. В промо-рюкзак можна покласти буклети, каталоги, флаєри та інші роздаткові матеріали.

Виготовлення брендованих рюкзаків і корпоративних сумок на замовлення в рекламній компанії brandme

Якщо ви плануєте замовити рюкзаки з індивідуальним дизайном оптом, звертайтеся до рекламної агенції brandme. Використання сучасного обладнання та інноваційних технологій допомагає нам здійснювати друк логотипів на будь-яких матеріалах. Крім брендування ми пропонуємо широкий комплекс робіт з індивідуального пошиву рюкзаків, сумок та  бананок. Ми можемо змінити будь-які деталі (прибрати зайві або додати необхідні), створивши стильний та функціональний виріб, який буде повністю відповідати вашим потребам. Ми можемо внести зміни в готове рішення або пошити рюкзак з нуля.

Для перенесення зображення на тканину сумки ми застосовуємо такі методи:

  • Трансферний друк. Технологія друку логотипів на рюкзаках, коли зображення спочатку наноситься на спеціальний папір шляхом продавлювання фарби через трафарет, а потім за допомогою термопреса переноситься на тканину.
  • Друк DTF (Direct to film). Відносно новий метод брендування рюкзаків і корпоративних сумок, який передбачає безконтурне термічне перенесення малюнка на текстиль. Ця технологія дає змогу наносити повнокольорові зображення та фотографії на різні ділянки виробу, створюючи по-справжньому унікальний дизайн. Сьогодні це найактуальніша та найсучасніша технологія друку, яка дозволяє персоналізувати практично будь-який текстильний виріб.  DTF відкриває необмежені можливості для друку складних градієнтів, які дуже чітко переносяться на поверхню виробу. Якщо ви хочете отримати яскраве та насичене зображення (особливо на поверхнях, де прямий друк ускладнений або взагалі неможливий), DTF-технологія – це саме те, що вам потрібно.
  • Шовкографія (використовується виключно на розкроях). Технологія брендування рекламно-сувенірної продукції, яка передбачає використання спеціальних фарб. У процесі друку вони міцно проникають в основу виробу, забезпечуючи точне та рельєфне зображення з насиченими кольорами.
  • Флексографічний друк. Зображення вирізається з вінілової плівки та завдяки термопресу переноситься на текстильний елемент.
  • Машинна вишивка логотипа – один із найпопулярніших способів брендування. Оскільки в цьому разі зображення та написи максимально довго зберігаються й не псуються під впливом зовнішніх чинників. Вишивка на рюкзаках виглядає презентабельно, зберігає яскраві фарби та чіткі форми.

Для нанесення логотипа підходять рюкзаки з поліестеру, льону, бавовни, шкіри, джинси, текстилю, гобелену та фетру. Для кожного матеріалу вибирається своя технологія, тому якість зображення, виконаного спеціалістами brandme, завжди буде на висоті.

Чому варто замовити нанесення логотипа на рюкзаки та сумки у нас?

Замовити брендовані рюкзаки з доставкою по Львову та інших містах України ви можете в рекламній агенції brandme. Наша команда успішно співпрацює з багатьма великими українськими компаніями та малим бізнесом. Ми гарантуємо, що всі замовлення будуть виконані відповідно до стандартів якості за доступною ціною.

Рекламна компанія brandme докладає максимум зусиль для того, щоб допомогти своїм клієнтам посилити рекламний ефект від промо-акцій, виділитися серед конкурентів і привернути увагу потенційних покупців.

Для консультації зателефонуйте нашим менеджерам або заповніть форму для зворотного зв’язку. Наші спеціалісти допоможуть з вибором рюкзаків для нанесення логотипа, порекомендують оптимальну технологію друку та розрахують попередню вартість замовлення.