fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Рюкзаки та сумки з логотипом

Сумки. Сумки з логотипом. Портфелі. Рюкзаки. Сумки-мішки. Термо-сумки. Корпоративні сумки.

Ідея використання сумок в якості промо-продукції – одна із найбільш вдалих у сфері реклами. На відміну від футболок чи бейсболок із логотипом компанії сумка буде доречнішим предметом, який використовуватиметься часто, як жінками так і чоловіками.

Сумка з логотипом фірми може стати досить вдалим маркетинговим ходом. Саме тому, стрімкої популярності вони набули серед великих компаній та організацій, яким важливе просування їхнього бренду на ринку. З великим успіхом брендовані сумки розходяться на презентаціях, виставках і конференціях. Також, сумкидорожні сумкирюкзакитермо-сумкисумки для взуттясумки-мішки з корпоративною символікою широко використовуються при проведенні промоакцій, у повсякденному житті, а також як елемент фірмового стилю. Такі вироби є корисним і цінним подарунком, і водночас ефективною площею для розміщення реклами.

Наша агенція забезпечить Вас широким асортиментом сумок: чоловічі сумки і портфеліжіночі сумкиіміджеві сумкипромо-сумкибізнес-портфелі і шкільні портфелікорпоративні портфелі та сумкиіміджеві рюкзаки та рюкзаки для школярів.

Завдяки співпраці із фірмами-виробниками провідних брендів студія реклами БРЕНДМІ здійснює поставку підходящих варіантів сумок, рюкзаків, портфелів із каталогів цих фірм.

Сумка, рюкзак – прекрасний подарунок для людей, які ведуть активний спосіб життя. Великий вибір сумок, рюкзаків на замовлення у Львові.

Методи персоналізації на сумках, рюкзаках, портфелях, сумках-мішках – шовкотрафарет, вишивка.

Якщо ви шукаєте не дуже дорогу, але якісну продукцію, яка б служила тривалий час рекламним носієм, зверніть увагу на сумку з логотипом. Сумки досить дієвий інструмент реклами, який сприяє просуванню компанії, її продукції і забезпечить впізнаваність бренду.

Рюкзак, сумка, портфель, сумка для пікніка (термо-сумка) стануть чудовим подарунком для ваших працівників у день компанії або з приводу іншого свята. Використовуючи ідею корпоративних пікніків, ви можете стимулювати своїх співробітників та підтримувати їх моральний дух не прикладаючи багато зусиль та за мінімальними витратами.

ВИГОТОВЛЕННЯ СУМОК З ЛОГОТИПОМ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ БРЕНДМІ