fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Афіші, плакати

Друк плакатів Львів. Дизайн афіш.

Друк плакатів та афіш успішно використовується практично в будь-яких галузях, будь то торгівля, медицина або театральне мистецтво. Дизайн плакатів може містити інформацію про майбутні концерти або нести корисну інформацію для потенційних клієнтів фірми. Друк плакатів А1, А2 і А3 популярний серед клієнтів, які планують проведення конференції або презентацій.

В студії реклами «БРЕНДМІ» Ви можете надрукувати афіші як на звичайному крейдованому папері, так і на папері з клейкою основою. Друк плакатів здійснюється цифровим, широкоформатним і офсетним способом, що дає можливість надрукувати афіші дешево – все залежить від накладу і терміновості замовлення. З фінансової точки зору при замовленні від 500 примірників доцільніше використовувати офсетний друк. Цифровий спосіб найчастіше використовується для невеликих замовлень і в ситуаціях, коли потрібно надрукувати плакати терміново.

Що стосується широкоформатного друку плакатів і постерів, то такий тип послуг призначений для виготовлення продукції дійсно великих розмірів. Широкоформатний друк дозволяє надрукувати поліграфію для рекламних щитів, мобільних виставкових стендів чи транспорту.

В студії реклами «БРЕНДМІ» Ви маєте можливість замовити дизайн плакатів та афіш на будь-яку тематику і в найкоротші терміни.

ДИЗАЙН ТА ДРУК ПЛАКАТІВ ТА АФІШ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».