fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Термочашки з логотипом

Термочашки з логотипом. Друк на термочашках. Брендування туристичного посуду

Термочашки з логотипом є практичним і корисним корпоративним подарунком та інструментом для популяризації бренду компанії. Цей аксесуар залишається актуальним в будь-яку пору року, оскільки добре зберігає температуру прохолодних і гарячих напоїв і має стильний вигляд. Регулярне використання термочашки або термокружки робить її ефективним рекламним носієм, який привертає до себе увагу цільової аудиторії.

Замовити друк логотипа на термочашках оптом за доступною вартістю можна в рекламній агенції brandme. Ми використовуємо сучасні технології друку та нешкідливі матеріали, що дає змогу створювати високоякісну та довговічну сувенірну продукцію, яка працюватиме на наших клієнтів.

Особливості та призначення термочашок

Гарячі та прохолодні напої стали невідʼємною частиною життя кожної людини. Ми регулярно дбаємо про те, щоб улюблені напої мали комфортну температуру, використовуючи для цього термочашки або термокружки. За допомогою такого сувеніру можна не тільки зберегти температуру кави або чаю, а й зручно транспортувати його.

Стильні брендовані термочашки є універсальним сувеніром, який ідеально підходить людям різної статі, віку та статусу. Ними користуються офісні працівники та люди, які постійно перебувають в русі. Таким корпоративним подарунком будуть користуватися регулярно, незалежно від погоди та сезону, тим самим ненавʼязливо рекламуючи бренд компанії.

Що таке друк на термочашках?

Термокружки та термочашки з брендуванням є альтернативою традиційним рекламним інструментам. За допомогою друку фірмової символіки можна максимально ефективно просувати бренд, продукцію та послуги, а також збільшувати кількість покупців.

Послуги друку логотипа на термочашках в нашій компанії включають:

  • робробку унікального дизайну або корегування наявного макета фірмового знаку;
  • вибір термочашок або термокружок для нанесення корпоративних зображень чи написів;
  • брендування сувенірної продукції з використанням новітніх методів друку та екологічних матеріалів.

Наша компанія гарантує створення оригінальних сувенірів, якими будуть користуватися із задоволенням багато років.

Унікальність послуги друку логотипа на термочашках від brandme

Наша компанія створює персоналізовані термочашки з логотипом на замовлення, пропонуючи клієнтам такі переваги співпраці:

  • Відповідальний і професійний підхід до кожного замовника, завдяки чому ми можемо реалізувати найскладніші ідеї.
  • Використання надійних матеріалів і перевірених методів друку.
  • Дотримання термінів виконання послуг.
  • Реалізація проєктів різного масштабу за вигідними цінами.

Наші брендовані термочашки, без сумніву, привернуть увагу ваших партнерів, клієнтів і співробітників. Вони будуть із вдячністю згадувати вашу компанію під час кожного використання термочашки або термокружки з логотипом.

Термочашки з логотипом – креативний, оригінальний та ефективний рекламний інструмент

Привабливі термочашки та термокружки з логотипом або слоганом можуть використовуватися як подарунки під час проведення промоакцій, презентацій продукції, тренінгів, корпоративів тощо. За допомогою таких сувенірів можна викликати інтерес до вашого бренду у потенційних покупців, зміцнити репутацію компанії, покращити корпоративний імідж та партнерські відносини. Саме тому варто довірити створення брендованих термокружок і термочашок професіоналам, які працюють в нашій рекламній агенції.

Для замовлення друку логотипа на термочашках звертайтеся за контактним номером телефону або залиште онлайн-заявку для зворотного зв’язку. Доставка готових виробів з нанесенням фірмової айдентики виконується по всій Україні.