fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Футболки з логотипом компанії – це унікальна сувенірна продукція, яка не лише виконує функції реклами, але й підвищує імідж фірми. Друк на футболках часто допомагає зробити бренд впізнаваним.

У світі, де нові «інновації» в маркетингу зненацька з’являються, і так само швидко зникають, футболки з логотипом і брендований одяг витримали випробування часом. Це ефективні маркетингові інструменти для малого і великого бізнесу.

Одна з причин, чому сьогодні футболки настільки популярні, полягає в тому, що вони відповідають модним тенденціям. Хоча футболки спочатку використовувалися як спідня білизна, саме маркетинг зробив їх популярними в 1960-х і 70-х роках завдяки таким брендам, як Coca-Cola і Disney. З того часу футболки, особливо брендові, стають все більш популярними!

Де замовити футболки з логотипом

У студії реклами «БРЕНДМІ» ви можете замовити друк на футболках Львів різними методами друку: прямий друк, шовкотрафаретний, термотрансфер, термосублімація, термоплівка чи машинна вишивка

У нас доступний цифровий друк на футболках та прямий друк на футболках.

Це найзручніший спосіб друку. При цифровому друку фарба відразу лягає на тканину. Це чимось схоже на роботу паперового принтера. Ви кладете папір і на ній друкують текст або малюнок.

Ви можете замовити футболку з логотипом у нас – «БРЕНДМІ» допоможе заощадити Ваш дорогоцінний час і гроші. Ми завжди пропонуємо приємні ціни, індивідуальний підхід та вчасне виконання.

Пропонуємо друк на футболках найвищої якості

Також у нас Ви можете замовити будь-який промо-одяг з логотипом для проведення промо-акцій чи будь-яких інших заходів. Використання футболок з логотипом для проведення заходів – це чудовий маркетинговий хід, для залучення потенційних клієнтів!

Нанесення зображення на одяг для працівників Вашої компанії також має значення, коли співробітники перебувають не на робочому місці на різних колективних заходах. Під час участі в спортивних, інтелектуальних турнірах, благодійних акціях промо-одяг стане додатковим об’єднавчим фактором, підкреслить приналежність колективу до компанії.

Наша компанія пропонує різні види нанесення зображень на футболки, майки, сумки, кепки та інші трикотажні вироби, тому якщо Вам необхідно виконати замовлення в комплексі, то не потрібно шукати, де купити футболки, а потім, де зробити нанесення логотипу.

Переваги брендованого одягу:

  • створення професійної атмосфери;
  • персонал стає легко впізнаваним;
  • одяг може додатково підкреслити сферу бізнесу (майки створять спортивний стиль в спортивному магазині, футболки-поло підкреслять професіоналізм в магазині офісної техніки).

Якщо Ви використовуєте футболки з логотипом замовити для ідентифікації своїх співробітників на виставці, конференції, семінарі або іншого роду професійні зустрічі, Ви можете отримати такі переваги:

  • інші учасники матимуть можливість легко ідентифікувати Ваших співробітників. Їх компетентна і професійна поведінка будуть підсвідомо асоціювати з Вашою компанією;
  • відвідувачі виставки зможуть відрізнити Ваш персонал навіть далеко від стенду;
  • фірмовий одяг з логотипом забезпечить початок розмови, який буде зосереджений навколо Вашого бізнесу;

Яким повинен бути брендований одяг:

85% споживачів згодні з тим, що якість друку вказує на якість послуг. Тому дуже важливо, щоб друк футболок, на яких буде зображений логотип, Вашої компанії підкреслював професійність.

Коли ви вибираєте промо-одяг для Вашої компанії, важливо ретельно це продумати. Недостатньо просто використати нанесення зображення на текстиль, важливо підібрати оптимальні варіанти. Одяг повинен добре підходити для Вашої компанії, підкреслювати сферу її діяльності.

Наша рекламна агенція пропонує Вам широкий вибір фірм-виробників текстильної продукції, а саме Fruit of the Loom, Stedman, JHK, Russell, Sol’s та ін.

У нас Ви зможете обрати саме той фасон, колір та якість, яка потрібна саме Вам. Якісно нанесений логотип, дозволить зберегти показний вигляд текстильної продукції на довгий час.

Під час вибору футболки для бізнесу, важливо розуміти, як з її допомогою максимально вплинути на публіку.

Елементи вашого дизайну повинні відображати Вашу сферу роботи – не зосередьтеся на тому, навіщо Ви створюєте брендований одяг. Метою будь-якої доброї рекламної кампанії є збільшення впізнаваності та залучення нових клієнтів.

Чому варто замовити друк на футболках у рекламній агенції «БРЕНДМІ»:

Співпраця з нами – це не тільки цікавий досвід, але й робота з людьми, які розуміють цінність створення продукції, що буде багато говорити про Вашу компанію.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання в процесі оформлення замовлення, у нас є професійна команда представників служби підтримки клієнтів, які завжди готові Вам допомогти.

Як замовити друк на футболці Львів

Для, що дізнатися вартість друк на футболках ціна Вам необхідно вказати тираж футболок та їх колір, особливості нанесення зображення, тобто скільки кольорів та який розмір логотипу.

Вартість футболок залежить від обраного методу друку, якості друку, використаної тканини та кольору. Найпопулярніші тканини для футболок – нейлон, бавовна, шовк і поліестер.

Після цього наші менеджери залюбки підберуть для Вас оптимальний варіант обраної продукції.

Нанесення логотипу на футболки перетворює їх зі звичайного елемента одягу на чудовий маркетинговий інструмент. Тому використайте свій шанс стати впізнаваним!

Одягніть своїх співробітників у футболки з логотипом, які символізуватимуть Вашу компанію. Такий одяг допоможе команді виділитися серед натовпу і виглядати професійно.