fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Друк на футболках Львів

Футболки з логотипом Львів. Друк футболок Львів

Будь-який корпоративний мерч – це ефективний маркетинговий інструмент, який здатний значно збільшити кількість візуальних контактів з потенційним клієнтом. Яскраве повнокольорове зображення, впізнаваний логотип, гучний слоган чи ефектна емблема допоможуть донести рекламне повідомлення до цільової аудиторії. Саме тому друк на футболках став однією з найбільш затребуваних послуг серед корпоративних клієнтів, які прагнуть популяризувати свій бренд, розширити коло потенційних споживачів продукції (послуг) і виділитися серед конкурентів.

В сучасних умовах футболки з фірмовою айдентикою активно використовуються як корпоративний мерч. Їх носять співробітники компаній на робочому місці, стендисти на виставках і промоутери під час рекламних акцій. Також їх одягають учасники тимбілдингових ігор, спортивних змагань тощо. Крім того, футболки з логотипом часто використовуються як подарунок бізнес-партнерам. Брендовані корпоративні футболки можуть бути оформлені у фірмових кольорах компанії. Головне, щоб вони були якісними, добре виглядали та сиділи, а принт на футболці не вицвітав і не розтріскувався. Тоді такий одяг носитимуть не лише на роботі та бізнес-заходах, а й у повсякденному житті.

Футболки з логотипом компанії – рекламний інструмент і невід’ємний елемент корпоративного іміджу

Завдяки зручності та універсальності такий одяг обожнюють мільйони людей. На промо-футболки можна нанести текст різного розміру будь-яким шрифтом і кольором. Такі футболки є незамінною сувенірною продукцією.

Чому варто скористатися послугою друку на футболках:

 • Невисока ціна. Вартість нанесення фірмової айдентики на футболки набагато нижча, ніж розміщення реклами на білбордах, сітілайтах або телебаченні.
 • Велике охоплення аудиторії. Логотип, фірмовий принт або слоган, надрукований на футболці, побачать тисячі людей. Це чудовий спосіб популяризації бренду без значних витрат.
 • Тривалий ефект. Міська реклама, як і реклама на радіо чи телебаченні, має тимчасові обмеження. Її потрібно оплачувати щомісяця. Замовляючи футболки з власним логотипом, ви інвестуєте кошти лише один раз, далі реклама працює на вас. Якщо футболка сподобається вашому клієнту чи бізнес-партнеру, він буде носити її роками, демонструючи лого вашої компанії оточуючим.
 • Практичність. На відміну від багатьох інших сувенірів та промо-подарунків, стильна футболка з логотипом дійсно буде використовуватися за призначенням.
 • Відсутність терміну придатності. Футболка з фірмовим написом, логотипом чи принтом ніколи не зіпсується та не вийде з моди. Вона буде доречно виглядати навіть через кілька років.

Дозволити собі замовлення оптової партії футболок з нанесенням логотипа можуть не лише великі компанії, а й дрібні організації-початківці та індивідуальні підприємці, які тільки планують зайняти свою нішу на ринку. Маючи в своєму запасі такий одяг, вам не доведеться вигадувати, що подарувати клієнтам і бізнес-партнерам на свята, а також під час конференцій, форуміві виставок. Крім того, друк логотипа на футболках не вимагає великої кількості часу.

Якщо ви хочете замовити друк футболок з власним принтом у Львові, звертайтеся до рекламної агенції brandme. Наші дизайнери створять ескіз макета та підготують візуальне рішення для друку на основі фірмового стилю вашої компанії. Фахівці нанесуть напис, логотип або зображення на футболку потрібного розміру за допомогою сучасних методів друку. Команда brandme виконує замовлення в заздалегідь обговорені терміни.

Друк на футболках: хто обирає таку послугу?

Промо-футболки з фірмовою айдентикою мають по-справжньому широку сферу використання. Замовити їх можна для таких заходів:

 • Організація конференцій і виставок. Футболка з логотипом, одягнена на представника компанії, привертає увагу потенційних клієнтів та одночасно вказує на приналежність співробітника до конкретного підприємства. Презентуйте промо-одяг на конференції як сувенір, і в учасників неодмінно залишаться позитивні враження про цю подію. Брендована футболка ще довгий час буде нагадувати їм про вас і вашу компанію.
 • Проведення рекламних кампаній і промоакцій у місцях масового збору людей. Якщо ваші співробітники носитимуть футболки з фірмовою символікою під час виставок, вуличних акцій і будь-яких інших корпоративних заходів, ви обов’язково привернете увагу перехожих до вашого бренду. Це актуально не лише для підприємств, які спеціалізуються на роздрібній торгівлі та сфері послуг, а й для IT-компаній та бізнес-сегмента. Отримати стильну футболку з барвистим написом і лаконічним логотипом завжди приємно. Такий подарунок точно не залишиться непоміченим.
 • Проведення корпоративних свят та урочистостей. Промо-футболка – універсальний варіант ділового подарунка. Презентувати її можна як співробітникам на честь ювілею компанії, так і бізнес-партнерам після укладання вигідної угоди (як доповнення до основного подарунка). Вік, стать і соціальний статус одержувача не мають значення.
 • Проведення бізнес-форумів. Можна попередньо домовитися з організаторами та роздати футболки всім спікерам, а можна провести лотерею та вручити їх переможцям як спонсорський сувенір.

Футболка з символікою, написом чи логотипом – це ефективний і доступний за вартістю маркетинговий інструмент. Скористатися ним може будь-яка компанія, незалежно від її професійної сфери діяльності та масштабів бізнесу.

Перш ніж замовити друк на футболках в рекламному агентстві brandme, потрібно чітко визначитися з тим, як ви будете їх використовувати в майбутньому: як подарунок або, наприклад, як елемент фірмового спецодягу. Від цього залежатиме вибір матеріалу, кольорова палітра та дизайн футболки. Звернувшись до нашої компанії, ви можете замовити оптом барвисті та недорогі футболки з нанесенням графічних або текстових об’єктів. Незважаючи на доступну вартість брендованих футболок, ми гарантуємо високу якість результату.

Якщо вас цікавлять футболки на замовлення у Львові, для консультації зателефонуйте нашим менеджерам або заповніть форму зворотного зв’язку.

Методи нанесення та технології друку на футболках, які використовує brandme

Для друку на футболках рекламна агенція brandme використовує такі технології:

 • Шовкографія. Дає змогу створювати барвисті зображення на текстилі. Можна виконувати великі обсяги робіт за короткий проміжок часу. Кольори виходять насиченими та довговічними.
 • Термоперенесення. Якщо логотип містить до 3 кольорів, техніка термотрансферу може бути доречною. Це швидкий і дешевий варіант нанесення зображень на футболки.
 • Флекс-плівка. У такий спосіб наносяться одноколірні зображення без градієнта. Цей метод популярний завдяки швидкості виконання та дешевизні. Для нього підходять вироби з бавовни та інших натуральних тканин. Перевагами вважаються зносостійкість нанесеної символіки та простота догляду за одягом.
 • Сублімація. Друк футболок з логотипом може здійснюватись як великими, так і малими тиражами за короткий час. Зображення зберігаються дуже довго, тому такі речі підходять для багаторазових промоакцій. Можливе нанесення не лише логотипів, а й повнокольорових зображень фотографічної якості.
 • DTF-друк (Direct to film). Це нова технологія друку, яка вже зарекомендувала себе як найбільш якісний і швидкий спосіб брендування футболок. Значною перевагою цієї технології є можливість нанесення принтів не лише на футболки, а й на великий асортимент готових текстильних виробів. Головною особливістю такого методу друку є дуже висока стійкість зображень – така футболка витримає багаторазові цикли прання. Водночас  кольори залишаються як нові.
 • Класичний прямий друк (DTG-друк). Друк здійснюється безпосередньо на тканину з подальшою фіксацією зображення в термопресі. Зрештою ви отримуєте недорогі футболки зі стійким та яскравим логотипом.
 • Цифровий друк. Сучасний і високотехнологічний метод нанесення зображень і текстів на футболки із застосуванням будь-якої кількості відтінків і кольорів.
 • Машинна вишивка. Підходить для нанесення зображень на щільний трикотаж. Вона ефектно виглядає й довго тримається на виробі, демонструючи високу стійкість до механічних пошкоджень.

Якщо ви хочете замовити друк на футболках у Львові, зверніться до рекламної агенції brandme. Використання сучасних технологій друку, а також власного обладнання допомагають нам наносити яскраві, чіткі, стійкі до деформації зображення на футболки та інші види текстильних виробів.

Брендовані футболки: від чого залежить ціна послуги та за якими якісними характеристиками можна обрати цю продукцію?

Вартість друку логотипа на футболках залежить від багатьох чинників. На ціну впливають такі дані: тираж, колір виробу, складність і розмір зображення, вид тканини, обсяг партії, терміни виконання. Рекламна агенція brandme пропонує не лише друк корпоративної символіки на футболках, а й їхній пошив на замовлення.

До основного переліку наших послуг належать:

 • Друк логотипів і слоганів на розкроєних виробах до пошиву.
 • Нанесення зображення на будь-яку частину: лицьову, рукави, спину, поділ тощо.
 • Допомога в розробці дизайн-макету.
 • Відправка готового замовлення за вказаною вами адресою.

Якщо ви не маєте своїх виробів, ви можете купити в нас готові футболки з логотипом для проведення промоакцій чи будь-яких інших заходів. Вартість футболок із логотипом залежатиме від вибраної технології брендування та складності принта. Завдяки різноманіттю фасонів, кольорів і матеріалів, ви можете обрати варіант, який задовольнить вас за всіма параметрами. Якісно нанесений логотип дає змогу зберегти привабливий зовнішній вигляд текстильної продукції на довгий час.

Переваги замовлення футболок із нанесенням логотипа в рекламній агенції brandme

Якщо ви хочете скористатися послугою друку фірмової символіки на футболках, звертайтеся до рекламної агенції brandme. Використання сучасного обладнання та інноваційних технологій допомагають нам створювати ексклюзивний декор і ненав’язливу рекламу. Надруковані нами зображення витримують всі види негативних зовнішніх впливів, не деформуються, стійко протистоять вологості, прямим УФ-променям. Вони відмінно передають не лише яскраві кольори, а й навіть найтонші відтінки.

В рекламній агенції brandme ви можете нанести принт на футболки, світшоти, жилетки поло, фліски, шапки тощо.

Наші дизайнери мають великий досвід роботи в різних сферах і можуть допомогти у всьому – від простих малюнків до розробки складних логотипів, виконаних в корпоративних кольорах. Ми допоможемо вам підвищити впізнаваність бренду та сформувати позитивний імідж вашої компанії. Доставка готових виробів виконується по Львову та інших регіонах України.