fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Футболки з логотипом компанії – це унікальна сувенірна продукція. Така реклама не тільки буде сувеніром, ця реклама буде працювати на підвищення іміджу фірми. Нанесення логотипу на одяг є додатковою рекламою Вашого бренду. В студії реклами «БРЕНДМІ» у вас є можливість замовити друк на футболках Львів різними методами друку: прямий друк, шовкотрафарет, термотрансфер, термосублімація, термоплівка чи машинна вишивка.
З розвитком рекламної сфери в Україні друк футболок з логотипом компанії стають все більш популярним атрибутом будь-якої успішної фірми або організації, адже промо-футболки – це відмінний спосіб заявити про імідж фірми. Також у нас ви можете замовити будь-який промо-одяг з логотипом для проведення промо-акцій чи будь-яких інших заходів. Використання футболок з логотипом для проведення заходів – це відмінний маркетинговий хід, для залучення потенційних клієнтів!

Наша компанія пропонує різні види нанесення зображень на футболки, майки, сумки, кепки та інші трикотажні вироби, тому якщо Вам необхідно виконати замовлення в комплексі, то не потрібно шукати, де купити футболки, а потім, де зробити нанесення логотипу. Все можна замовити у нас. Це допоможе заощадити Ваш дорогоцінний час і гроші. У нас завжди приємна ціна, індивідуальний підхід та своєчасне виконання.

Переваги брендованого одягу:

  • створення професійної атмосфери
  • персонал стає легко впізнаваним
  • одяг може додатково підкреслити сферу бізнесу (майки створять спортивний стиль в спортивному магазині, футболки-поло підкреслять професіоналізм в магазині офісної техніки)

Якщо Ви використовуєте друк на футболці для ідентифікації своїх співробітників на виставці, конференції, семінарі або іншого роду професійної зустрічі, Ви можете отримати наступні переваги:

  • інші учасники матимуть можливість легко ідентифікувати Ваших співробітників. Їх компетентна і професійна поведінка будуть підсвідомо асоціювати з Вашою компанією.
  • відвідувачі виставки зможуть відрізнити Ваш персонал навіть далеко від стенду.
  • фірмовий одяг з логотипом забезпечить початок розмови, який буде зосереджений навколо Вашого бізнесу.

Коли ви вибираєте промо-одяг для Вашої компанії, важливо ретельно це продумати. Недостатньо просто використати нанесення зображення на текстиль, важливо підібрати оптимальні варіанти. Одяг повинен добре підходити для Вашої компанії, підкреслювати сферу її діяльності.

Наша рекламна агенція пропонує Вам широкий вибір фірм-виробників текстильної продукції, а саме Fruit of the Loom, Stedman, JHK, Russell, Sol’s та ін. У нас Ви зможете обрати саме той фасон, колір та якість, яка потрібна саме Вам. Якісно нанесений логотип, дозволить зберегти презентабельний вигляд текстильної продукції на довгий час.

Для прорахунку вартості футболки Вам необхідно вказати тираж футболок та їх колір, особливості нанесення зображення, тобто скільки кольорів та який розмір логотипу і наші менеджери залюбки підберуть для Вас оптимальний варіант даної продукції.

Нанесення зображення на одяг для працівників Вашої компанії також має значення, коли Ваші співробітники знаходяться поза роботою на різних колективних заходах. Під час участі в спортивних, інтелектуальних турнірах, благодійних акціях промо-одяг стане додатковим об’єднуючим фактором, підкреслить приналежність колективу до компанії.

Нанесення логотипу на футболки зі звичайного елемента одягу робить їх чудовим маркетинговим інструментом, який можна сміло назвати оригінальна сувенірна продукція.

ЗАМОВИТИ ДРУК НА ФУТБОЛКАХ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».