fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

М’який, теплий плед – це завжди синонім комфорту та затишку. Плед можна використовувати як ковдру або теплу накидку вдома, використати як покривало для крісла або дивану, застелити дитяче ліжко або використати як теплий килимок для гри дитини на підлозі. Компактний плед завжди стане у пригоді на пікніку або у подорожах за місто.

Пледи з логотипом вашої компанії – це подарунок, який гарантовано сподобається кожному. Цей м’який корпоративний сувенір продемонструє турботу про співробітників і неодмінно підвищить рівень лояльності колег до фірми.

Брендовані пледи слугуватимуть відмінним бізнес-подарунком для партнерів та потенційних клієнтів у холодну пору року та напередодні новорічних свят. 

Ми пропонуємо вишивку логотипу на пледі. Комп’ютерна вишивка дозволяє створити об’ємне та фактурне нанесення логотипу, напису чи іншого зображення в корпоративних кольорах фірми. Логотип на пледі не втратить насиченість кольорів і матиме презентабельний вигляд не один рік.

Зручними та компактними є пледи-подушки з флісу. Плед складається в флісовий чохол і використовується як подушка. Або його можна використати як ковдру у розгорнутому вигляді. Вишити логотип компанії можливо як на пледі, так і на чохлі. Популярністю користуються м’які пледи з поліестеру. На цих фактурних пледах вишивка логотипу виглядає особливо ефектно та дорого.

Наші менеджери нададуть вам вичерпну консультацію, допоможуть підібрати колір та тип пледу, який точно сподобається вашим колегам, партнерам та клієнтам.

ЗАМОВИТИ БРЕНДОВАНІ ПЛЕДИ З ЛОГОТИПОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ КОМПАНІЇ BRANDME