fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Сучасні технології друку дають змогу наносити зображення на різні предмети та матеріали. Найбільшим попитом серед корпоративних клієнтів користуються фірмові ручки з логотипом. Це один із найефективніших методів просування товарів (послуг), розширення цільової аудиторії та підвищення впізнаваності бренду.

Завдяки брендуванню звичайна кулькова ручка легко перетворюється на вишуканий аксесуар, який можна презентувати колегам, клієнтам і бізнес-партнерам на виставках, промоакціях тощо. Нанесення логотипа на ручку або олівець дає змогу використовувати їх як альтернативу традиційній візитівці.

Вартість друку на ручках та олівцях залежить від технології, яка застосовується, тиражу, кількості кольорів і складності самого зображення.

Ручки з логотипом – універсальний подарунок для різної цільової аудиторії

Попри тотальну діджиталізацію кожен пише ручками та олівцями вдома та в офісі, робить замітки, фіксує важливу інформацію, записує плани в щоденнику або підписує документи. Ось чому брендовані ручки та олівці цілком справедливо вважаються одним із найефективніших інструментів для впливу на аудиторію. Порівняно з іншими видами рекламних і сувенірних продуктів, ручки з фірмовою символікою мають чимало незаперечних переваг, зокрема:

  • Їх можна дарувати майже всім: колегам, партнерам, постачальникам, клієнтам тощо. Ручки та олівці з логотипом гарантовано знайдуть місце у вітальному наборі для нових співробітників.
  • Величезний вибір. Промо-ручки та олівці з логотипом відрізняються за матеріалом і дизайном. Ручки можуть мати пластиковий або металевий корпус. Ви можете легко знайти варіант за доступною ціною, який буде відповідати репутації вашого бренду та цільовій аудиторії.
  • Ручки та олівці з написом на замовлення – це ефективний маркетинговий інструмент. Вони забезпечують постійний візуальний контакт з логотипом компанії, привертаючи увагу оточуючих.

Окрім назви компанії та самого лого, на ручках і олівцях можна вказати номер телефону, адресу сайту, e-mail або навіть адресу офісу.

Друк на ручках у Львові: як правильно вибрати сувенірну ручку?

Ефективність впливу фірмових ручок та олівців з логотипом залежить від оригінальності обраного вами варіанту. Для компаній, які позиціонують себе як надійний і стабільний партнер, ідеально підійдуть ручки з гравіюванням. Для прихильників еко-трендів краще вибирати ручки з біорозкладних матеріалів (відновлювального бамбука, переробленого паперу, пластику, рослинних волокон). Ролери з ексклюзивними принтами та оригінальним написом – чудова ідея для подарунка VIP-партнерам. Для молодих брендів краще обирати яскраві моделі ручок з незвичайними методами персоналізації.

Найбільш ефективно ручки та олівці з логотипом працюють у тандемі. Вони успішно доповнюють щоденники, ноутбуки, флеш-накопичувачі, брелоки та інші корпоративні сувеніри.

Як використовувати ручки та олівці з логотипом?

Фірмові канцелярські товари – це невід’ємний елемент корпоративної культури, який підкреслює індивідуальність і статус будь-якої компанії. Окрім того, ручки з логотипом – це ще й ефективний рекламний інструмент, який здатен привернути увагу потенційних клієнтів, підтвердити зацікавленість у співпраці та розвитку подальших партнерських відносин..

Брендовані ручки стануть чудовим подарунком з будь-якої причини. Керівники компанії можуть замовити ручки з логотипом для своїх підлеглих. Вони не будуть коштувати дорого, особливо якщо замовити їх оптом.

Рекламне агентство brandme: які технології друку логотипа на ручках та олівцях ми використовуємо?

Для друку на олівцях і ручках ми використовуємо такі технології:

  • Тамподрук. Цей метод друку передбачає перенесення малюнка на ручку або олівець за допомогою пружного силіконового тампону. Використовуються спеціальні фарби, які швидко поглинаються і не розтікаються по поверхні виробу. Зрештою зображення виходить гладеньким та однорідним. Зазвичай тамподрук застосовується для брендування ручок з пластиковим корпусом.
  • Гравірування. Перетворює звичайну ручку на стильний і модний аксесуар. Використовуючи гравіювання, можна нанести лого, напис або гасло на металеву поверхню. Ви отримуєте зображення, стійке до впливу зовнішніх деструктивних чинників. Особливості лазера допомагають наносити зображення різної складності: від простих написів до деталізованих геометричних візерунків. Промо ручка з гравіюванням завжди виглядає модно та респектабельно.
  • УФ-друк. Ця технологія використовується для нанесення прозорого та об’ємного логотипа по периметру ручки або олівця. Вона характеризується високою роздільною здатністю та широким спектром кольорів, що дає змогу досить точно відтворити практично будь-яке зображення.

Якщо ви плануєте замовити друк на ручках у Львові, зверніться до рекламного агентства brandme. Використання сучасних технологій друку, а також власне обладнання допомагають нам наносити яскраві, чіткі, стійкі до деформації зображення на ручки, олівці та інші види рекламно-сувенірної продукції.

Як замовити ручки та олівці з логотипом у рекламній агенції brandme?

Якщо ви хочете замовити брендовані ручки або олівці з доставкою по Львову та інших містах України, рекламна агенція повного циклу brandme допоможе вам у цьому. Наша команда успішно співпрацює з багатьма великими українськими компаніями та малим бізнесом.

У наших дизайнерів багаторічний досвід роботи з рекламною та офісною поліграфічною продукцією. Величезний вибір матеріалів і технологій дає змогу нам реалізувати будь-яку вашу ідею.

Спеціалісти рекламної агенції brandme допоможуть з вибором ручок для нанесення логотипа, порекомендують оптимальну технологію друку та розрахують вартість замовлення.