fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Ручки з логотипом

Ручки, олівці з логотипом львів. Друк ручках, олівцях.

Промо ручки або промо олівці з логотипом – це ненав’язлива і ефективна реклама Вашої компанії. На них може бути розміщений Ваш логотип, слоган, адреса веб-сайту або номер телефону компанії. Помістити інформацію можна на кліпсі ручки або ж безпосередньо на ручці чи олівці, а також використовувати обидва варіанти.

Ручки та олівці з логотипом є невід’ємним атрибутом проведення промо-акції, ділової зустрічі, конференції, семінару або тренінгу. Використання співробітниками ручок з корпоративною символікою на ділових зустрічах позитивно впливає на імідж компанії в цілому. Також брендована ручка чи олівець стане приємним сувеніром, який можна вручити Вашим діловим партнерам, існуючим або потенційним клієнтам разом з рекламним буклетом або проспектом.

В студії реклами «БРЕНДМІ» ви можете замовити друк на ручкахпластикових та металевих від різних виробників в різній ціновій категорії, а також друк на олівцях різних моделей.

Друк на пластикових ручках найкраще підійде для промо-акцій і рекламних цілей. Вони недорогі, якісні, в наявності великий модельний ряд, тому поставки по місту ми здійснимо в найкоротші терміни.

Якщо Вам необхідно купити ручки, олівці оптом для проведення опитувань і акцій, або купити ручки металеві в якості сувенірів, тоді вам саме до нас. Крім розділу сувенірні ручки, пропонуємо вам також ексклюзивні ручки на подарунок.

ЗАМОВИТИ РУЧКИ, ОЛІВЦІ З ЛОГОТИПОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».