fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Чашки з логотипом

Посуд з логотипом. Друк на чашках. Друк на бокалах. Друк на тарілках. Друк на кераміці.

Кавові горнятка та чайні чашки – це предмети, які ми використовуємо щодня по кілька разів, тому вони мають великий потенціал для бізнесу. Прикрашені рекламними слоганами, розкішними візерунками або символічними написами чашки можуть не лише привернути увагу оточуючих, а й значно підвищити впізнаваність бренду. Чашки з логотипом – це універсальний подарунок, який можна презентувати близьким, друзям, колегам по роботі та бізнесу.

Чашки з логотипом – практична користь для бізнесу

Фірмовий стиль компанії відіграє важливу роль у формуванні її репутації на ринку. Чим більше людей знатимуть про бренд, тим вище ймовірність, що вони виберуть продукцію чи послуги саме цієї компанії.

Друк логотипа на чашках – це один із різновидів найбільш успішної та безпрограшної реклами. Такою чашкою, за умови якщо вона виконана з якісного матеріалу (кераміки, наприклад), люди охоче користуватимуться й водночас позитивно сприйматимуть рекламу. Це відмінне іміджеве рішення для компанії, яке допоможе підвищити лояльність партнерів і корпоративних клієнтів.

Нанесення логотипа на чашку сприяє підвищенню впізнаваності бренду, зростанню його популярності та формуванню позитивної репутації компанії. Крім того, ця незначна на перший погляд деталь допомагає згуртувати колектив і підняти корпоративний дух. Та й під час переговорів рекомендується використовувати чашки з фірмовою символікою, щоб сформувати теплі відносини з потенційними партнерами.

Кружки з принтом – це ідеальне рішення для багатьох компаній, які прагнуть виділитися серед конкурентів. До того ж кружка з логотипом обов’язково має бути якісною, мати привабливий та оригінальний дизайн.

Якщо вас цікавить друк логотипа на чашках у Львові, звертайтеся до рекламної агенції brandme. Ми пропонуємо величезну кількість готових шаблонів і прикладів робіт, а також можливість створення власного макета для нанесення лого та іншої фірмової айдентики на чашки. Використання сучасних технологій друку, а також власне обладнання допомагають нам наносити яскраві, чіткі та стійкі до деформацій зображення на чашки та інші види рекламно-сувенірної продукції.

Асортимент, представлений у каталозі рекламного агентства brandme

Чашка з унікальним малюнком відображатиме характер людини або нагадуватиме про компанію. Сьогодні такий презент є обов’язковою складовою подарункового набору для нових співробітників, колег, ділових партнерів і керівників. Більшість великих компаній і фінансових організацій замовляють друк принтів на чашках у рекламних цілях, зображуючи на них логотипи та корпоративну символіку.

В brandme ви можете замовити друк на чашках таких видів:

 • Кружки-хамелеони, малюнок на яких проявляється при нагріванні.
 • Металеві кружки.
 • Керамічні чашки білого або іншого кольору.
 • Дитячі чашки з картинкою та кольоровою внутрішньою частиною.
 • Кавові горнятка, призначені для барів, кав’ярень і ресторанів.
 • Скляні чашки.

В нашому арсеналі безліч цікавих ідей для друку на горнятках і кружках. Вартість друку залежить від характеристик виробу, тиражу та терміновості.

З brandme ви можете розраховувати на:

 • Стійкі глибокі кольори.
 • Відмінну якість за доступною ціною.
 • Швидке виконання замовлення.
 • Зносостійкий предмет, яким можна користуватися щодня. Логотип не стирається, має стійкість до високих температур і механічних впливів.
 • Величезну кількість ідей для друку на чашці.

Наші менеджери допоможуть вам замовити друк логотипа на кружках оптом за доступною ціною з доставкою по Львову та інших регіонах Україні.

Які технології ми використовуємо для друку на чашках?

Вибір технології друку принта залежить від матеріалу кружки, її кольору, розміру логотипа, тиражу, термінів виготовлення партії продукції та її призначення.

Рекламна агенція brandme використовує такі методи друку на чашках:

 • Деколь. Така технологія нанесення зображення вважається однією з найякісніших і найстійкіших.
 • Тамподрук. Передбачає глибокий друк на чашках за допомогою спеціального силіконового тампона.
 • Сублімація. В рамках цієї технології друку на спеціальне полімерне покриття на чашках наносять повнокольорове зображення. Логотип друкується цифровим способом на папері, а потім переноситься на чашку.
 • УФ-друк. Використовується для нанесення чіткого та об’ємного зображення по всьому периметру чашки.

Наші клієнти можуть вибрати готовий шаблон логотипа, замовити розробку індивідуального ескізу або надати власний макет. Сучасні технології дають нам змогу здійснювати друк зображення в найкоротші терміни. Малюнок не зітреться й не зблякне, продовжуючи радувати вас, ваших знайомих і клієнтів привабливим зовнішнім виглядом.

Ми можемо нанести на чашку логотип або слоган компанії, різні тематичні зображення, фотографії та написи.

Для консультації зверніться до наших менеджерів за номерами телефонів, вказаними на сайті, або заповніть форму для зворотного зв’язку. Спеціалісти рекламної агенції brandme допоможуть із вибором чашок для нанесення логотипа, порекомендують оптимальну технологію друку та розрахують попередню вартість замовлення.