fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Чашки з логотипом

Посуд з логотипом. Друк на чашках. Друк на бокалах. Друк на тарілках. Друк на кераміці.

Друк на посуді – один із пріоритетних напрямків діяльності компанії «БРЕНДМІ». Ми пропонуємо друк на чашках, бокалах, склянках, тарілках, скляних і керамічних пляшечках та багато іншого. Всі виробничі процеси проходять в рамках нашого виробництва, тому ми надаємо конкурентоспроможні ціни, стабільну якість друку, а також виконуємо поставлені терміни.

Студія реклами «БРЕНДМІ» пропонує широкий асортимент посуду під нанесення логотипу. У нас ви можете замовити друк на білих кружкахдрук на кольорових чашкахдрук на тарілках та друк на будь-якого виду кераміці.

Горнятка з логотипом – завжди хороший вибір подарунка для ваших клієнтів або партнерів. Друк на горнятах дозволяє наносити від одного кольору до повноколірного зображення. Це сувенірна продукція тривалого використання, тому дуже важливо виготовити її якісно, продумати дизайн, визначитися з формою і розміром чашки.

Друк на чашках і іншому посуді (тарілки, стакани, келихи, попільнички і т.д.) можна здійснити за допомогою чотирьох основних методів нанесення – шовкотрафарет, тамподрук і деколь.

Ці технології мають свої переваги і особливості, вибір методу залежить від тиражу, кількості кольорів нанесення і виробу, на якому необхідно розмістити логотип.

Деколь на посуді – це технологія нанесення на чашки та інші вироби, при якій логотип або зображення друкується декольними фарбами на спеціальному папері за допомогою шовкографії, потім покривається захисним лаком, далі посуд обпалюють в муфельній печі. Вартість деколю прораховується по макету в залежності від його розміру і кількості кольорів нанесення.

Шовкотрафарет і тамподрук – це технології, при яких нанесення або друк на кружках здійснюється фарбою безпосередньо на виріб. Ці два методи дозволяють робити нанесення на невеликі тиражі (від 50 шт).

Сублімація – це метод, який дозволяє забрендувати горнята в зовсім маленькій кількості чи зробити іменний посуд. Ще однією перевагою є можливість терміново забрендувати посуд для якоїсь конкретної події, будь то виставка, презентація, святкування та ін.

Найдовговічнішим є нанесення методом деколю. Переваги та особливості нанесення методом «деколь»:

  • нестирання нанесення на виробах, зображення кристалізується з основою посуду та забезпечує надійність зображення практично на завжди;
  • колірність зображення може варіюватися від одного кольору до повноколірного зображення;
  • можливість нанести логотип або зображення, як на всю поверхню виробу, так і на окремі її частини.
  • мінімальний тираж для деколя – 50 шт., а середній термін виготовлення – 2 тижні.
  • нанесення можливо на посуд будь-якої форми.

Замовити посуд з логотипом Вашої компанії дуже просто – достатньо зв’язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для Вас способом і ми підберемо для Вас найбільш оптимальні варіанти, запропонуємо найкращі варіанти друку, зробимо візуалізацію Вашого логотипу на обраній продукції і надамо точний прорахунок і терміни виконання замовлення.

ЗАМОВИТИ ПОСУД З ЛОГОТИПОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».