fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Чашки з логотипом

Посуд з логотипом. Друк на чашках. Друк на бокалах. Друк на кераміці.

Нанесення лого, назви компанії, емблеми, слогана або будь-якої іншої корпоративної символіки дає змогу перетворити звичайну чашку на універсальний рекламний носій, здатний вирішити безліч бізнес-завдань. Незважаючи на величезний вибір рекламно-сувенірної продукції, саме чашки з логотипом протягом багатьох років залишаються одним із найефективніших способів просування бренду.

Чашки та кружки з логотипом: переваги та можливості

Корпоративні чашки – це оригінальний та результативний промо-інструмент, який здатний залучити та утримати увагу цільової аудиторії. Однак на цьому можливості чашок з логотипом не закінчуються. З їх допомогою можна:

  • Підвищити впізнаваність бренду. Друк на чашках дає змогу перетворити предмет повсякденного побуту на потужний інструмент популяризації бренду, який працюватиме анітрохи не гірше за білборди, банери або ТБ-реклами. Логотип, оригінальна графіка чи слоган супроводжуватимуть користувачів в їхній повсякденній діяльності протягом багатьох днів, сприяючи збільшенню кількості візуальних контактів оточуючих з вашою корпоративною символікою. Завдяки великій поверхні для нанесення, крім традиційної фірмової айдентики, на чашках можна надрукувати цілі рекламні кампанії.
  • Підвищити лояльність клієнтів, спонсорів і ділових партнерів. Брендовані чашки – це стильний і корисний сувенір, який ніколи не буде зайвим ні в побуті, ні в офісі. З їхньою допомогою можна завоювати довіру цільової аудиторії та налагодити з нею міцний зв’язок.
  • Розширити цільову аудиторію. Кружки та чашки з лого можна використовувати при організації ділових зустрічей, переговорів в офісі, конференцій, презентацій, тренінгів та інших бізнес-івентів. Крім того, їх часто презентують як сувенір під час проведення різних акцій, дарують клієнтам, колегам і партнерам.
  • Сформувати позитивний імідж компанії. Крім потужного рекламного потенціалу, кружки та чашки з індивідуальним дизайном – це ще й ефективний іміджевий інструмент. Вони сприятимуть закріпленню в свідомості цільової аудиторії позитивних асоціацій та емоцій, пов’язаних із вашою компанією.
  • Збільшити продажі. Як показує практика, кружки та чашки з нанесенням логотипа – це вічний двигун маркетингу. Завдяки ненав’язливому, але постійному впливу на цільову аудиторію така реклама не викликає негативних емоцій. Навпаки, такий яскравий та оригінальний презент здатний зацікавити потенційних клієнтів і спонукати їх до дії (купівлі товару чи послуги).

Якщо ви хочете замовити друк логотипа на горнятках оптом у Львові, звертайтесь до рекламної агенції повного циклу brandme. Ми займаємося індивідуальною розробкою та нанесенням логотипів на різний посуд, зокрема на чашки та кружки. Наявність власної матеріально-технічної бази, використання сучасних технологій друку та команда досвідчених фахівців дають змогу оперативно виконувати замовлення будь-якого рівня складності.

Які типи друку логотипів на чашках використовуються?

Для брендування чашок рекламна агенція brandme використовує такі технології друку:

  • Деколь. Технологія нанесення зображень на скляні, керамічні та порцелянові вироби з використанням спеціальних декольних фарб. Готове корпоративне зображення покривається захисним шаром лаку, який перешкоджає його розтріскування та стирання. Зрештою виходить якісний повнокольоровий принт, стійкий до перепадів температур і мийних засобів.
  • UV DTF. Метод друку на чашках, який забезпечує міцне та довговічне зображення, стійке не тільки до механічних впливів, але також до вологи та ультрафіолету. UV DTF друк гарантує точне перенесення кольорів та широкий діапазон відтінків.
  • Сублімація. Сучасна технологія нанесення текстових і графічних об’єктів на чашки та кружки, що передбачає використання спеціальних фарб, які витримують високу температуру. В процесі нагрівання фарби поєднуються з лаком, що робить покриття міцним і стійким до зовнішніх впливів.
  • Ультрафіолетовий друк. Універсальна та високопродуктивна технологія друку на еко-кружках та керамічних чашках, яка виконується за допомогою спеціальних фарб, що твердіють під дією УФ-випромінювання. Дає змогу переносити складні деталізовані зображення фотографічної якості.
  • УФ друк по колу. Дозволяє нанести повнокольорове зображення на чашки без ручок, забезпечивши максимальне покриття їхньої поверхні. Круговий друк на чашках поєднує бюджетну вартість з підвищеною стійкістю до вигорання та стирання. Сьогодні це один з найкращих і найзатребуваніших методів персоналізації виробів циліндричної форми.

Вибір технології нанесення логотипа на чашки та кружки залежить від їхнього матеріалу, передбачуваного дизайну, кольоровості та розміру зображень, наявності дрібних деталей і термінів виконання замовлення.

Чому варто звернутися до рекламної агенції brandme для нанесення логотипа?

BrandMe – це рекламна компанія, яка пропонує широкий спектр послуг, пов’язаних із розробкою, виготовленням і брендуванням рекламно-сувенірної продукції. Протягом усього свого існування ми розвиваємося разом із вами, експериментуємо з технологіями друку, підбираємо різноманітні поєднання кольорів і фактур, розробляємо оригінальні дизайнерські рішення. Все це допомагає нам створювати стильні та помітні бізнес-сувеніри, які неодмінно сподобаються вашим партнерам і клієнтам. Всі нанесені нами логотипи та слогани надовго зберігають свою яскравість і чіткість, не вицвітають, не розтріскуються та не стираються.

Для замовлення друку на чашках у Львові заповніть форму для зворотного зв’язку на сайті, й ми зателефонуємо вам найближчим часом. Доставка готових виробів із нанесенням лого здійснюється всією Україною.