fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Одночасно з візитними картками, конвертами з логотипами, а також іншою офісно-представницькою продукцією, велику роль в бізнес-відносинах відіграють фірмові бланки.

Студія реклами «БРЕНДМІ» пропонує виготовлення фірмових бланків у відповідності із загальною корпоративною стилістикою Вашої організації. Ми виконуємо друк бланків з дотриманням Вашого фірмового стилю: шрифту, кольорової палітри та характерних графічних елементів.

Також для Вас ми зможемо виготовити індивідуальні фірмові бланки, які будуть виділятися серед загальних паперів і обов’язково запам’ятаються Вашим діловим партнерам.

Друк фірмових бланків хоч і не обов’язковий атрибут офісної поліграфії, проте дуже бажаний, особливо коли мова йде про комплексну брендовану продукцію та підтримку іміджу компанії на високому рівні.

Друковані фірмові бланки окрім іміджевої цілі несуть ще й інформативну, адже крім того, що фірмовий бланк служить впізнаваності фірмового стилю, він, звичайно, ще й виділяє Ваш лист з інших. Ще одна функція фірмового бланку – довідкова, оскільки, крім логотипу, він містить контактні дані та банківські реквізити Вашого підприємства.

Наша компанія може виготовити фірмові бланки як цифровим методом друку, так і офсетним. Друк бланків з логотипом реалізується переважно на папері щільністю 80-115 г/м2.

Фірмовий бланк з логотипом буде в багатьох випадках першим близьким знайомством Вашого адресата з Вашою компанією, тому не слід економити на такому важливому для її іміджу документі.

Фірмові бланки для компанії – природна практика в будь-якій сучасній фірмі. Звичайно, роздрукувати фірмовий бланк можна і на звичайному офісному принтері, однак в цьому випадку Ви не можете гарантувати якісний друк фірмового бланку.

Індивідуально розроблений дизайн бланків зможе викликати позитивні емоції, а значить – справити правильне враження на потенційного клієнта, партнера або колег.

Рекламна агенція «БРЕНДМІ» реалізує друк бланків з використанням сучасного професійного обладнання, що забезпечить чіткість передачі кольорів та якісний друк офісних бланків.

ДИЗАЙН ТА ДРУК ФІРМОВИХ БЛАНКІВ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».