fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Корпоративні подарунки

Бізнес подарунки. Ексклюзивні бізнес сувеніри. Персоналізовані подарунки для вашої команди.

Сувенірна продукція з нанесенням логотипа– це можливість згуртувати колектив компанії, вразити бізнес-партнерів і залишити приємні спогади у клієнтів про важливий захід. Незвичайні корпоративні сувеніри стануть тими подарунками, які допоможуть підвищити лояльність цільової аудиторії, сформувати позитивний імідж бренду, а також заслужити довіру партнерів. Замовити яскраві, оригінальні та стильні корпоративні подарунки, які принесуть користь вашому бізнесу, можна в агенції brandme.

Виготовлення сувенірної продукції на замовлення: переваги для бізнесу

У сучасній корпоративній культурі продаж сувенірної продукції та брендованих подарунків відіграє важливу роль. З їхньою допомогою можна не тільки висловити подяку та повагу, а й зміцнити відносини з партнерами, створити позитивну атмосферу в колективі, покращити мотивацію співробітників і лояльне ставлення клієнтів.

Нині корпоративні подарунки не є простою формальністю. Тепер сувенірна продукція на замовлення з логотипом є потужним інструментом бізнес-стратегії, який може суттєво вплинути на успіх будь-якої організації.

Основні переваги замовлення брендованих подарунків:

 • Забезпечення плідної співпраці з партнерами та клієнтами. Оригінальна сувенірна продукція може стати причиною для обговорення в мережі та розміщення позитивних відгуків, що суттєво підвищує довіру цільової аудиторії та партнерів.
 • Підвищення бренд-лояльності та впізнаваності. Корпоративні подарунки – це легкий і ненав’язливий спосіб нагадати клієнтам і партнерам про свій бренд. Використання такої продукції в повсякденному житті допомагає привернути увагу нових замовників і підвищити впізнаваність торгової марки.
 • Позитивний вплив на мотивацію та задоволеність співробітників. Корпоративні подарунки можуть підняти моральний дух колективу та продуктивність команди.
 • Вирішення різноманітних маркетингових завдань. Брендована сувенірна продукція може стати частиною загальної маркетингової стратегії компанії. З її допомогою можна підтримувати зв’язки зі старими партнерами та клієнтами, а також наголосити на індивідуальному підході компанії.

Брендовані сувеніри – це результативна реклама, яка з мінімальними фінансовими витратами суттєво впливає на впізнаваність вашої компанії та бренду.

Як вибрати та замовити подарунки співробітникам від компанії?

Подарунки співробітникам від компанії, сувеніри партнерам і клієнтам допоможуть ефективно досягати поставленої мети. Головне правило – правильно підібрати брендовану продукцію на подарунок. У цьому процесі важливо:

 • Визначити ЦА. Завдяки розумінню своєї цільової аудиторії можна вибрати ті подарунки, які відповідатимуть потребам та інтересам вашої цільової аудиторії. Необхідно подумати про переваги, хобі, інтереси та спосіб життя потенційних клієнтів.
 • Встановіть бюджет. Це дуже важливий крок, оскільки від розміру бюджету залежить безпосередній підхід до вибору корпоративних подарунків.
 • Визначте мету брендованого подарунка. Наприклад, підкреслити значимість партнерів чи клієнтів, зміцнити мотивацію команди та інших.

Нанесення логотипа чи назви компанії на сувенірній продукції дає змогу зробити подарунки персоналізованими та підкреслити брендову ідентичність організації.

Рекламна агенція brandme пропонує великий вибір сувенірної продукції для нанесення логотипа або фірмового напису. Наші фахівці допоможуть з вибором оригінальних і справді значущих подарунків, щоб збільшити ефективність вирішення поставлених вами маркетингових завдань.

Каталог корпоративних подарунків: ТОП-10 ідей для бізнесу

Замовити сувеніри з логотипом для колег, партнерів або дитячі корпоративні подарунки найвищої якості в нашій рекламній компанії можна за доступною ціною. В каталозі сувенірної продукції представлені вироби, які можуть стати чудовим корпоративним подарунком, зокрема:

 • щоденники та планери;
 • чашки;
 • гаджети;
 • термочашки та пляшки для води;
 • ланчбокси;
 • пледи та тревел-подушки;
 • парасольки;
 • рюкзаки, бананки, сумки;
 • термосумки;
 • футболки, худі, світшоти, светри, кепки, жилети тощо.

Така брендована сувенірна продукція стане ідеальним подарунком для вашої цільової аудиторії. У нашій агенції можна замовити індивідуалізовані сувеніри, а також корпоративні подарунки для дітей, які враховуватимуть усі ваші потреби та побажання.

Звертайтеся до менеджерів за контактним номером телефону або залиште заявку для зворотного зв’язку на сайті. Ми допоможемо підібрати сувенірну продукцію для ваших партнерів, клієнтів і співробітників у рамках запланованого бюджету.