fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Подарунки на корпоратив

Подарунки колегам на корпоратив. Персоналізовані подарунки для вашої команди.

Коли наближається корпоратив, приурочений до ювілею компанії чи іншого приводу, багато власників бізнесу замислюються про корпоративні подарунки. Такі приємні сюрпризи прийнято дарувати не лише співробітникам, а й партнерам і клієнтам. Якщо ви хочете, щоб подарунки на корпоратив знайшли позитивний відгук і подарували незабутні емоції, до їх вибору необхідно підходити з особливою увагою. Пропонуємо вам професійний погляд спеціалістів рекламної агенції brandme до вибору корпоративних подарунків колегам, партнерам і клієнтам.

Важливість подарунків на корпоратив

Сучасний бізнес обовʼязково має дотримуватися внутрішньої маркетингової політики компанії, якщо прагне розвиватися та збільшувати власну долю на ринку. Йдеться не тільки про рекламу та просування бренду, а й покращення внутрішньої атмосфери та згуртованості персоналу. Досягти таких цілей можна за допомогою смішних подарунків на корпоратив, який проводиться на честь ювілею компанії або іншого свята. Такі приємні сувеніри допоможуть нагадати колективу про цінність їхнього внеску в розвиток бренду та зробити атмосферу в команді дружньою.

Види подарунків співробітникам на корпоратив

Варіанти вдалих подарунків на корпоратив співробітникам не обмежуються чашками та термокружками з логотипом вашої компанії, або ж брендованими календарями. Насамперед сучасний бізнес дотримується особливостей роботи компанії та враховує важливість заходу.

Ось кілька ідей креативних подарунків на корпоратив:

  • одяг: футболки, світшоти, худі, куртки та ін.;
  • брендований набір посуду;
  • туристичне приладдя;
  • блокноти та планери з логотипом;
  • гаджети;
  • парасольки;
  • набори для відпочинку та подорожей.

Такі подарунки для корпоративу колективу мають бути персоналізованими та адаптованими до переваг та інтересів співробітників. Правильно підібрані подарункові набори стануть чудовою мотивацією для колег працювати ще краще на благо компанії.

Крім того, важливо підготувати невеликі презенти для переможців конкурсів. Цікаві та жартівливі подарунки на корпоратив створять веселу атмосферу на заході та забезпечать заряд енергії.

Смішні та оригінальні подарунки на корпоратив для партнерів і клієнтів

Доволі часто корпоративні заходи організовуються для ділових партнерів і клієнтів. Метою таких корпоративів є зміцнення ділових відносин і вираження подяки партнерам і клієнтам за взаємовигідну співпрацю протягом певного періоду часу.

У таких випадках можуть не знадобитися подарунки на конкурси на корпоратив. Але якщо розважальна частина заходу запланована, варто відповідально підготуватися до події. Подарунки клієнтам і партнерам, запрошеним на корпоратив, можуть використовуватись для привернення уваги до вашого бренду та підвищення лояльності до компанії.

Ідеї брендованих подарунків для партнерів і клієнтів:

  • подарункові коробки або пакети з фірмовою айдентикою;
  • оригінальні подарункові набори із солодощами, напоями та іншими компонентами;
  • тематичні подарунки, присвячені певним святам.

Нині сувеніри з логотипом є потужним маркетинговим інструментом, що допомагає не лише викликати позитивні емоції у ділових партнерів і клієнтів, а й мотивувати їх на продовження співпраці.

Особливості персоналізації та брендування подарунків на корпоратив

Подарунки для корпоративу співробітникам, партнерам і клієнтам мають бути брендованими. Такі оригінальні сувеніри нікого не залишать байдужими та допоможуть закріпити приємні асоціації з вашим брендом. Якісні та продумані до дрібниць брендовані подарунки гарантовано привернуть увагу до продукції чи послуг компанії та мотивуватимуть на активні дії.

Під час вибору корпоративних подарунків важливо враховувати сучасні тренди та актуальні новинки в світі брендованих сувенірів. Спеціалісти рекламної компанії brandme розуміються на модних тенденціях і допоможуть вам підібрати креативні, веселі та символічні подарунки на корпоратив з урахуванням ваших вимог, бюджету та потреб співробітників, клієнтів або бізнес-партнерів.

Зверніться за консультацією за контактним номером телефону або заповніть заявку на сайті.