fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Картки

Друк пластикових карток Львів. Дизайн пластикових карток.

Друк пластикових карток – це не лише невід’ємний атрибут банківської сфери діяльності, а й чудовий спосіб для компанії підкреслити значущість певної категорії своїх клієнтів. Це можуть бути бонусні картки, картки на знижку, vip-картки для особливих привілейованих клієнтів. Пластикові карти стали досить популярні завдяки їх універсальності, довговічності та естетичності. Технологія виготовлення пластикових карт щорічно удосконалюється, що дозволяє розширити область їх використання.

Виготовлення пластикових карток на сьогоднішній день розподіляється на кілька типів, повністю задовольняючи ці потреби. Таким чином, друк пластикових карт – необхідна умова для залучення клієнтів в сфері торгівлі або надання послуг.

Індивідуальні пластикові картки особливо поширені в сфері торгівлі (харчування, одяг, коштовності, техніка, косметика і інше), а також в сфері послуг (ресторани, розважальні комплекси, салони краси, АЗС, фітнес центри і СПА). Завдання пластикової карти – надавати позитивний вплив на клієнта і викликати позитивні емоції. Продуманий, красивий, привабливий дизайн пластикових карток послужить своєрідним нагадуванням про ваш продукт і яскравою рекламою вашого бізнесу. У нас ви зможете замовити дизайн пластикових карток дешево та терміново.

Для ідентифікації клієнта при виготовленні пластикових карт на них наноситься штрих-код, магнітна смуга або, наприклад, іменне ембосування. За допомогою такої ідентифікації можна визначати пріоритети кожної з цільових аудиторій.

Якісний друк пластикових карток – більше не міф, а реальність! На нашому обладнанні ми реалізуємо комплексний підхід при виготовленні і персоналізації пластикової карти будь-якого формату і складності.
Пластикові картки на замовлення виготовляються протягом 1-5 дні.

ДИЗАЙН ТА ДРУК ПЛАСТИКОВИХ КАРТОК У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».