fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Деколь – популярний спосіб нанесення зображення і логотипів на посуд, чашки, тарілки, келихи та інші вироби зі скла, кераміки або фарфору. 

Ця технологія брендування дозволяє нанести стійке зображення високої якості на будь-яку частину виробу (наприклад, дно чи внутрішню частину чашки) або на всю його поверхню. Посуд з логотипом, нанесеним методом деколювання не боїться посудомийної машини та мікрохвильовки. Найчастіше ми здійснюємо нанесення методом деколь на чашках та тарілках.

Технологія нанесення деколі складається з декількох етапів:

  • Логотип або інше зображення методом шовкографії або офсетного друку переноситься на поверхню спеціального паперу для деколі і закріплюється прозорим лаком. 
  • Після того, як лак висихає, папір із зображенням змочують у воді, обережно відокремлюють зображення від паперу і вручну наклеюють його на кожен виріб. Наші майстри уважно стежать, щоб “наклейка” лягла рівно і під нею не було бульбашок повітря.
  • Коли посуд висихає, його поміщають у піч. Під дією високих температур (для керамічних виробів 650-700 градусів, для скляних – 450-550 градусів), лак згорає, а фарба “впікається” в поверхню виробу. В результаті виходить стійке та довговічне зображення, яке не боїться механічних пошкоджень.

Оскільки процес деколювання трудомісткий, він потребує більше часу (від 3 до 7 днів) і вигідний при тиражі від 50 шт. Головна перевага методу деколь – це якість, чіткість нанесення та його довговічність.

Замовити чашки з логотипом або інший брендований посуд легко – менеджери brand.me допоможуть обрати модель чашки та метод нанесення залежно від необхідного тиражу, макету та бюджету.