fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Офсетний друк – найбільш поширений вид друку, який використовується для виготовлення середніх і великих тиражів поліграфічної продукції. Друк відбувається за допомогою друкованої форми. В основі цієї технології лежить плоский спосіб друку.

Зображення з друкарської форми переноситься на проміжний гумовий (офсетний) вал, а потім з цього валу на папір. Саме тому, цей спосіб друку називається офсетним.

Офсетний друк у Львові — найрозповсюдженіший вид виробництва друкованої продукції. Технологія офсетного друку дозволяє здійснити якісний повноколірний друк великих тиражів буклетів, брошур, флаєрів та інших видів поліграфії. Якісні вихідні матеріали та високий рівень автоматизації дозволяють виконати навіть найскладніші поліграфічні роботи за короткі терміни, зберігаючи при цьому рівень якості офсетного друку. Офсет застосовують для друку і на грубих сортах паперу. М’яка гума краще прилягає до паперу і краще передає фарбу, більш якісно відтворює зображення.

При виготовленні середніх і великих тиражів продукції технологія офсетного друку дозволяє віддрукувати замовлення швидше, ніж при інших видах друку.

Зоною застосування офсету є: повноколірні брошури, афіші, календарі, буклети, запрошення, стікери, плакати, блокноти, альбоми, етикетки. Обсяг тиражу яких від 1000 до 50 000 відбитків.

Технологія офсетного друку дозволяє проводити друк не тільки на папері, а й на вінілі, пластику або картоні.

Переваги офсетного друку:

 • Найвища якість відтворення оригіналу.
  В порівнянні з усіма іншими видами друку офсет відрізняється надзвичайною якістю та яскравістю. При друці можуть бути використані не лише основні кольори (CMYK), але й додаткова палітра (pantone), а також лакування. Друкованою основою може бути не лише папір та картон, але й пластик, вініл.
 • Висока якість друку. При використанні машин з кількістю друкованих секцій значно розширюється колірний діапазон.
 • Широкий спектр матеріалів для друку і форматів продукції.
 • Великі тиражі у стислі терміни.
  При випуску великого тиражу продукції технологія офсету дає змогу віддрукувати замовлення швидше, ніж інші види друку. Повноколірні брошури, буклети, стікери, запрошення, календарі, плакати, етикетки, а також просто великі тиражі — все це зона офсетного друку.
 • Великі тиражі за мінімальними цінами.
  Обладнання для офсетного друку розраховано на певну кількість матеріалів. Відповідно, при збільшенні обсягу друку до певного рівня ціна на одну копію буде зменшуватись. Тому чим вищий тираж, тим вигіднішим стає друк.

Недоліки офсетного друку: неможливість економічно доцільно друкувати маленькі тиражі, тривала додрукарська підготовка, нерентабельність друку для малих тиражів у зв’язку з високою вартістю додрукарської підготовки.