fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Бізнес потребує довготривалої та дієвої реклами – постійного нагадування клієнтам і партнерам про товари та послуги компанії. І найкращий спосіб розповісти про себе – презентувати стильну сувенірну продукцію. Завдяки корпоративним подарункам з логотипом можна підвищити лояльність клієнтів, впізнаваність бренду та покращити свої позиції на ринку. Найкраще такий маркетинговий інструмент працює під час проведення промо-акцій, на презентаціях, виставках, під час переговорів тощо.

Зручніше замовляти сувенірну продукцію оптом. Чим більший тираж таких подарунків, тим дешевше обійдеться кожен екземпляр.

Сувенірна продукція з логотипом компанії як ефективна реклама бренду

Брендована рекламно-сувенірна продукція – це вигідна інвестиція в рекламу для просування компанії, бренду, товару чи послуги. Вона працює ефективніше, ніж стандартні маркетингові інструменти, демонструючи турботу про клієнтів і підвищуючи їхню лояльність до вашої компанії.

Стильна та оригінальна сувенірна продукція з логотипом вирішує широкий спектр завдань, зокрема:

 • Формує позитивний імідж компанії в очах її партнерів і клієнтів. Сувеніри з логотипом ефективно впливають на процес просування продукції. Досвідчені маркетологи зазначають, що брендована сувенірна продукція не дратує, як часто відбувається у випадку з телевізійною та таргетованою рекламою.
 • Підвищує довіру та рівень лояльності партнерів, клієнтів і співробітників. Корпоративна сувенірна продукція – це ідеальний подарунок для потенційних партнерів, постачальників і колег.
 • Популяризує бренд. Нанесення логотипа, принта або іншої фірмової символіки на сувенірну продукцію дає змогу виділитися серед конкурентів. Побачивши яскраву фразу або оригінальний товарний знак, потенційні клієнти відразу проявлять жвавий інтерес до вашої компанії. Їм неодмінно захочеться дізнатися більше про вас.
 • Створює стійкі позитивні асоціації про товар у потенційних споживачів. Рекламні сувеніри допомагають клієнтам не забувати про вашу компанію.

Корпоративна сувенірна продукція не порушує звичного перебігу життя клієнтів і не викликає негативу через свою нав’язливість.

Асортимент рекламно-сувенірної продукції від brandme

Якщо ви плануєте замовити оптом сувенірну продукцію у Львові, звертайтеся до нашої рекламної агенції. Ми пропонуємо величезний асортимент сувенірної продукції для брендування та персоналізації. В нашому каталозі представлена:

 • Промо-продукція. До цієї категорії належать різні корисні дрібниці, на які наноситься логотип компанії: брелоки, флешки, ручки, олівці, запальнички, чашки, пляшки для води, ланчбокси, парасолі, павербанки та інше. Такі речі чудово підходять для вручення під час різноманітних презентацій, виставок та акцій.
 • Брендована поліграфія. Ця категорія включає блокноти, візитки, календарі, каталоги, кубарики, листівки, папки, щоденники, флаєри, буклети тощо. Вона призначена для того, щоб висловити діловим партнерам свою вдячність і стимулювати їх до продовження співпраці.
 • Корпоративний мерч із символікою. Брендовані футболки, кепки, світшоти, худі, жилетки, шапки є частиною фірмового стилю будь-якої успішної компанії. Рекламна агенція brandme пропонує послуги з виготовлення промо-одягу на замовлення.

Наша команда займається створенням брендованої сувенірної продукції будь-якої складності та обсягу. У нас ви можете замовити мерч і бізнес-атрибутику з логотипом для конференцій та інших заходів (промо-одяг, стрічки для бейджів, значки, прапори, силіконові браслети тощо), забезпечити своїх співробітників, клієнтів і партнерів фірмовими ручками, діловими щоденниками, флешками тощо.

Методи нанесення та друку на корпоративних сувенірах і сувенірній продукції

Для виготовлення сувенірної продукції з логотипом рекламна агенція brandme використовує різні технології нанесення зображень, зокрема:

 • Прямий друк. Фарби за допомогою стандартних або широкоформатних принтерів наносяться одразу на продукцію. Метод зазвичай використовується для брендування паперових чи текстильних сувенірів.
 • Сублімаційний друк. На відміну від прямого друку, логотип спочатку створюється на проміжному носії і вже з нього переводиться на сувенірну продукцію. Технологія підходить для нанесення фірмової символіки на плоскі та об’ємні предмети, зокрема посуд, органайзери, футляри.
 • Деколь. Зображення попередньо друкують на папері та покривають кількома шарами лаку. Потім заготовку поміщають у воду. Папір відшаровується, залишається прозора лакова плівка з малюнком, яку наклеюють на поверхню рекламного сувеніру. Керамічні та скляні предмети проходять додатковий випал.
 • УФ-друк. Зображення наноситься на сувенірну продукцію спеціальним струменевим принтером, а потім закріплюється під дією ультрафіолету. Зрештою виходить повнокольоровий об’ємний малюнок відповідно до макету.
 • Тамподрук. Для нанесення логотипів використовується силіконове кліше або ролер, на яких вирізається рельєфний малюнок. Контур покривається фарбами та прикладається до сувенірної продукції. Тамподрук дає змогу брендувати предмети складної форми.
 • Шовкографія. Для створення малюнка заздалегідь виготовляється кілька сітчастих трафаретів. Фарби наносяться у кілька шарів, змінюючи по черзі трафарети.
 • Лазерне гравіювання. Застосовується здебільшого для виготовлення сувенірної продукції з металу, дерева, шкіри. Лазерний промінь рухається по заданому контуру й випалює з поверхні предмета шар певної товщини. Регулюючи глибину та інтенсивність дії лазеру, можна створювати малюнки будь-якої складності.

Сучасне обладнання, інноваційні технології та якісні витратні матеріали допомагають нам реалізовувати проекти будь-якої складності в мінімальні терміни незалежно від тиражу.

Сувеніри з логотипом оптом від brandme

Якщо вас цікавить сувенірна продукція на замовлення, звертайтеся до рекламної агенції brandme. Ми створимо для вас ексклюзивні бізнес-подарунки, стильний мерч і сувеніри з індивідуальним дизайном за доступною ціною. Багатоступінчастий контроль якості та точна відповідність узгодженому макету гарантують, що ви будете задоволені результатом.

Для того щоб замовити виготовлення сувенірної продукції у Львові, заповніть форму зворотнього зв’язку на нашому сайті або зателефонуйте нам. Менеджери brandme розрахують попередню вартість замовлення та терміни його виготовлення.