fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Сувенірна продукція від «БрендМі»

У наш час гарними сувенірами нікого не здивуєш, оскільки вони пропонуються у великій різноманітності. Проте рекламна агенція «БрендМі» зробила усе, аби сувенірна продукція, яка нами виробляється, була унікальною. Чудово розуміючи те, наскільки банальними сприймаються речі масового виробництва, ми пропонуємо Вам самим взяти участь у оздобленні сувенірів, а саме – підібрати зображення для нанесення на них.

Футболки на замовлення

Футболки із друком на них унікального зображення є дуже актуальними у нас час. Вони знаходять широке використання у різних сферах життя. Наприклад, нанесення на футболку фотографії закоханих людей робить її відмінним романтичним подарунком. Зображення корпоративної символіки може перетворити цей предмет одягу на чудову брендовану уніформу або елемент костюму для участі в акціях чи показових виступах. Зважаючи на це, футболки на замовлення можуть бути корисними для різних груп споживачів. Коли мова йде про рекламні акції, до брендованої футболки можна додати кепку з логотипом компанії. Якщо заходи проходять на вулиці у холодну пору, в нагоді стане джемпер чи куртка з логотипом Вашого підприємства. Усю цю сувенірну продукцію з задоволенням готові виготовити спеціалісти, які працюють у рекламній агенції «БрендМі».

Корпоративний імідж як запорука успіху У корпоративному іміджі немає дрібниць, адже кожен елемент у ньому відіграє важливе значення. В цілісній системі вони створюють бренду неповторний стиль, який робить його успішним. Наші фахівці застосують усі свої знання та досвід, аби виготовити для Вас якісну та унікальну сувенірну продукцію (брендовані ручки й олівці, еко-продукцію, посуд, прапори, флешки, парасолі тощо). Бейджі з символікою Вашої компанії прикрасять уніформу працівників, монетниці вчергове закцентують увагу на бренді під час розрахунків за товар, а надувні кульки з логотипом стануть окрасою свята та хорошою рекламою. Чудовий міні-подарунок на акціях Коли компанії організовують різноманітні акції, вони часто замовляють друк на футболках (Львів), а також дбають про основні подарунки учасникам та переможцям, забуваючи про додаткові міні-презенти, що можуть стати потужним рекламним засобом. Якщо Ви хочете організувати вікторину, що передбачатиме виграш квитків, сертифікатів чи іншого цінного призу, доречно буде покласти до пакунку з подарунком брендований магніт. Зважаючи на популярність подібної сувенірної продукції, можна припустити, що він швидко прикрасить холодильник переможця. А це означає, що і сам власник міні-подаруночка, і його гості часто бачитимуть корпоративну символіку Вашого бренду. То чи не варта уваги така ненав’язлива, проте ефективна реклама? Компанія «БрендМі» – помічник у створенні креативу! Якісна та унікальна сувенірна продукція робить життя яскравішим, а бізнес – успішнішим. Виготовлення брендованого посуду, оздоблення логотипом еко-продукції, друк на футболках Львів пропонує в широкому обсязі. Але «БрендМі» гарантує ще й хороші ціни!