fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Паперові пакети з крейдованого паперу мають білу гладку поверхню, що відмінно відтворює найдрібніші деталі зображення, всі кольори і відтінки, а також можна надрукувати фотографії високої якості.

У виробництві застосовують крейдяний папір різної щільності – від 150 гр / см2 до 300 гр / см2. Існує кілька способів нанесення зображення на крейдовані паперові пакети, але частіше за все використовують офсетний друк.

Для паперових пакетів з крейдованого паперу існує величезний вибір різних ручок. Найчастіше віддають перевагу мотузяним ручкам, тасьмі, стрічкам і ручкам із пластику, трохи рідше вирубним ручкам. Колір ручок виготовляють в тон пакета або нанесеного зображення. Щоб крейдований паперовий пакет був міцнішим, його верх і дно додатково зміцнюють картонними вставками, щільність яких 300 гр / м2.

Крейдовані паперові пакети виготовляються різних розмірів і форм, в залежності від предмета, який будуть упаковувати. Паперові пакети з логотипом використовують в магазинах, для упаковки подарунків, при проведенні презентацій і виставок і т.д.

Незважаючи на всі свої плюси, крейдяний папір – м’який, не витримує навантажень, забруднюється, легко намокає і рветься. Тому, пакети з крейди зазвичай ламінують (глянцева або матова ламінація), аби захистити від несприятливих зовнішніх впливів, надати міцність і зносостійкість. У порівнянні зі звичайними паперовими пакетами, ламіновані пакети більш довговічні і міцні. До того ж виглядає ламінований пакет привабливіше.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПАПЕРОВИХ ПАКЕТІВ «КРЕЙДА» ІЗ ДРУКОМ ЛОГОТИПУ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНД МІ».