fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Дерев'яні флешки з логотипом

друк логотипу на еко флешках Львів. бамбукові флешки з логотипом. флешки з дерева з нанесенням

Екофлешки з логотипом – сучасний тренд, а також оригінальний та сучасний бізнес-сувенір, який можна подарувати співробітникам, партнерам та клієнтам.

Корпус таких флеш-накопичувачів виготовлений з дерева чи пресованого бамбуку, що дозволяє зробити нанесення логотипу на флешки наступними методами:

  • лазерне гравіювання;
  • ультрафіолетовий друк;
  • тамподрук.

Дерев’яні флешки з гравіюванням логотипу виглядають сучасно та презентабельно.

А ультрафіолетовий (УФ) друк дозволяє нанести повноколірне, об’ємне чи градієнтне зображення, перетворивши флешку на оригінальний еко-сувенір.

Деякі екофлешки мають кришку на магнітах, що захищає конектор від пилу і пошкоджень, а також ланцюжок для кріплення в якості брелока.

Брендування екофлешок має багато переваг. Дерево – екологічно чистий матеріал, який не шкодить здоров’ю та навколишньому середовищу. До того ж, дерев’яні флешки дуже приємні на дотик.

На плоску поверхню флешки можна нанести будь-яке зображення: логотип, напис, назву компанії, номер телефону або адресу сайту.

Наші менеджери оберуть для вас потрібну модель екофлешки та порадять метод нанесення, щоб вигідно підкреслити фірмову символіку вашої компанії.

ЗАМОВИТИ ДРУК ЛОГОТИПУ НА ЕКО ФЛЕШКАХ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ “БРЕНДМІ”