fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Підставки під поліграфічну продукцію

підставки під поліграфічну продукцію. пластикові підставки. буклетниці. візитниці.

Будь-яка компанія для ознайомлення споживачів зі своєю продукцією, послугами використовує різні види поліграфії (візитки, буклети, прайси, меню, каталоги та ін.). Щоб виставкова презентація виглядала солідно, а інформація була більш сприйня́тливою, використовують підставки під поліграфію.

Підставки під поліграфію мають доступну вартість, тому сьогодні їх можна побачити в будь-якому офісі, практично на кожному робочому столі, в держустановах (школах, лікарнях), в салонах краси та магазинах. Це буклетниці, візитниці, тримачі прайсів та інші види підставок. Серед них зустрічаються такі моделі: горизонтальні і вертикальні; настільні, підлогові і підвісні; з одним відділенням і багатосекційні; односторонні і двосторонні.

Підставки під поліграфію виготовляють з прозорого акрилу – гнучкого, легкого, міцного і екологічного матеріалу. Щоб уникнути пошкоджень при транспортуванні всі вироби покриваються спеціальною захисною плівкою. Найбільш поширені розміри підставок для поліграфії з оргскла – відповідають формату паперу А4, А5 і 1/3 А4. Завдяки унікальним властивостям пластику, підставки під поліграфію практичні і довговічні.

Рекламна агенція БРЕНДМІ виготовляє пластикові підставки різної конфігурації:

  • Рекламні стійки;
  • Підставки для книг, каталогів, журналів;
  • Підставки для буклетів, флаєрів;
  • Візитниці.

З представленого асортименту Ви можете вибрати і купити для своєї організації підставки під поліграфію за найвигіднішою ціною. Ми забезпечуємо оперативну доставку по Україні.

Поряд з основним завданням, економії робочого простору і забезпечення можливості споживачам вільного доступу до друкованої продукції, підставки під поліграфію можуть використовуватися для реклами. З цією метою на вироби може бути нанесений логотип, слоган компанії.

Підставки під друковану продукцію є одним з основоположних значень в справі донесення необхідної інформації до кожного суб’єкта цільової аудиторії, а це входить в основний список ключових завдань якісної маркетингової політики. Саме тому ми можемо сміливо стверджувати, що підставки під друковану продукцію є ефективним маркетинговим засобом.

За допомогою підставок під поліграфію Ви можете зробити усі свої рекламні матеріали доступними для клієнтів і почати своє рекламне просування вже сьогодні!

ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ НОМЕРКІВ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».