fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Постери

друк постерів. друк афіш львів. друк плакатів. дизайн афіш, постерів та плакатів.

Плакат/постер – це друкована продукція, що містить яскраве зображення, яке привертає увагу, і використовується в рекламних, навчальних та агітаційних цілях. Плакати можуть бути різних форматів – як стандартних (від А4 до А0), так і оригінальних (за бажанням замовника). Найчастіше друк плакатів проводиться на папері щільністю 80-180 г / м2 різного покриття.

Плакати, постери і афіші можуть бути зараховані до найдієвіших способів реклами різних товарів, послуг або заходів. Привабливий для потенційних покупців постер біля магазину або всередині приміщення не тільки повідомить, де можна знайти рекламований товар або послугу, а й буде налаштовувати на його придбання, а інформаційні широкоформатні плакати із запрошенням або повідомленням про нову послугу чи товар швидко проінформують цільову аудиторію.

Постери А0 формату виготовляються широкоформатною технологією друку. За основу використовується папір “сіті” щільністю 150 гр./м.кв. Друк А1 і А2 можливо як широкоформатом, так і офсетом, в залежності від тиражу і необхідної щільності паперу. При офсетному друці використовується крейдований папір від 90 до 350 гр./м.кв. Плакати А3наймобільніші і економічні. Підходять для масового розміщення, переважно на вулицях. Виготовлення постерів А3 можливо як цифровим так і офсетним способом на крейдованому папері різної щільності.

Друк плакатів – відмінний рекламний хід для успішного просування будь-якого заходу і реклами Вашого продукту.

Головними перевагами даного виду поліграфічної продукції є доступна ціна і перманентність дії.

Наші менеджери і дизайнери завжди максимально ретельно продумують концепцію плаката, розміщуючи на ньому інформацію та зображення, що запам’ятовуються. Ви можете бути повністю впевненими в тому, що просто розташувавши плакати «в потрібний час в потрібному місці», будь-яка рекламна кампанія буквально приречена на успіх.

ДРУК АФІШ, ПОСТЕРІВ ТА ПЛАКАТІВ ТА ДИЗАЙН РЕКЛАМИ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».