fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Воблери

воблери. виготовлення воблерів

Воблери (від англ. To wobble – коливатися) – мініатюрний виріб-підвіска, що кріпиться до стіни, прилавку чи огорожі за допомогою гнучкої ніжки на двосторонньому скотчі.

Воблери виготовляються з крейдованого чи дизайнерського паперу або картону. Завдяки наявності пластикової ніжки зі скотчем воблери можна прикріпити до всіх типів поверхні. Оскільки ніжка з пластику прозора і майже непомітна, воблери ніби літають у повітрі. Від найменшого коливання повітря воблери починають «тремтіти», що дозволяє привернути додаткову увагу, адже реакція людини чітко орієнтована на зміни положення елементів.

Воблери бувають різних форм і кольорів, з односторонньою і двосторонньою печаткою. Додатково може здійснюватися ламінація, покриття УФ-лаком, тиснення та ін. Також воблери можна використовувати в якості цінників.

Воблери можуть мати різну форму і наповнення, їх основна особливість – оригінальний вигляд. Фактично це малюнок, надрукований на щільному папері і вирубаний певним способом.

Маючи яскравий і привабливий вигляд, воблери широко використовуються в найрізноманітніших місцях. Але найбільш широке застосування вони знайшли в торгових центрах і магазинах різного типу.

Воблери здатні не тільки зробити товар або бренд більш впізнаваним, їх використання безпосередньо впливає на зростання продажів і формує позитивне ставлення до фірми або організації.

Воблери – прекрасні помічники для успішної торгівлі. Сьогодні в широкому розмаїтті товарів в магазинах і супермаркетах часом важко розібратися в асортименті всіх пропозицій. Саме тому розумно виділити якісь окремі торгові позиції на полиці, привертаючи тим самим до них увагу. Воблери – це настільні гаджети будь-якого мерчендайзера і товарознавця.

Для того аби продати товар, який залежався чи розпродати щось швидше, сьогодні достатньо лише вдало розклеїти воблери і завдання виконано.

Переваги виготовлення воблерів:

  1. Економія простору
  2. Можливість кріплення до різних поверхонь і основ
  3. Створення ілюзії повноколірного цінника
  4. Додаткова атракція для залучення уваги покупців

Студія реклами БРЕНДМІ допоможе Вам у виготовленні воблерів різних форм і розмірів з різними варіантами обробки, та втілить будь-який їх дизайн у реальність.

ВИГОТОВЛЕННЯ ВОБЛЕРІВ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ БРЕНДМІ