fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Подарункові запальнички з логотипом або написом займають високі позиції в рейтингу бізнес-сувенірів. Плоский корпус та площа нанесення дозволяють розмістити з обох сторін запальнички логотип, напис, контактні телефони, адресу сайту або будь-яке інше зображення.

Обрати запальнички на подарунок колегам, партнерам та потенційним клієнтам просто. За типом палива їх поділяють на два види: бензинові та газові. У свою чергу газові запальнички діляться на кремнієві та з п’єзо-елементом

Кремнієва запальничка працює від різкого прокручування барабану, що дає іскру від тертя. П’єзо запальничка працює від електричних іскор, які отримуються від натискання однієї кнопки. На відміну від кремнієвої, п’єзо-запальничка стійка до впливу вологи.

Популярністю користуються нові USB-запальничка на акумуляторі, які мають електронний тип підпалу. Така запальничка не боїться дощу та вітру і працює при будь-якій погоді. Зарядка відбувається за допомогою USB кабелю, що йде в комплекті. 

Одного повного заряду USB запальнички вистачає на 50 включень. Залежно від моделі, запальнички мають функцію автоматичного відключення та подарункову упаковку.

За матеріалом корпусу розрізняють пластикові та металеві запальнички. Ми пропонуємо різні методи брендування запальничок залежно від корпусу:

  • лазерне гравіювання на металевих запальничках;
  • ультрафіолетовий друк або тамподрук на пластикових та металевих запальничках.

Менеджери Brandme допоможуть вам обрати тип запальнички та спосіб нанесення залежно від ваших потреб та бюджету, щоб створити по-справжньому унікальний та презентабельний бізнес-подарунок.

ЗАМОВИТИ ЗАПАЛЬНИЧКИ З ЛОГОТИПОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ КОМПАНІЇ “БРЕНДМІ”