fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Акрилові кишені

акрилові кишені. виготовлення акрилових кишень. кишені для поліграфічної продукції. настінні акрилові кишені. кишені для стендів

Акрилові кишені призначені для розміщення друкованої продукції на вертикальній рівній поверхні – вітрини, стенду або будь-якого іншого виробничого чи торгового обладнання. БРЕНДМІ виготовляє як плоскі так і об’ємні види кишень. Ви можете розмістити або один аркуш з інформацією, оголошення наприклад, або більшу кількість рекламних листів, які вільно можуть витягувати з кишені зацікавлені перехожі або ж відвідувачі.
Кишені з пластику (акрилу, оргскла) розміщуються на вертикальній поверхні за допомогою двостороннього скотчу, магніту або навішуються на саморізи.

Навісні кишені з акрилу використовуються для розміщення та поширення поліграфічної продукції на стендах або на будь-якій вертикальній поверхні.

Стандартні розміри акрилових настінних кишень: А4 формат, А5 формат, євроформат – 1/3 А4 формату.

Розрізняють об’ємні і плоскі кишені навісні для стопки поліграфії і одного листа відповідно.

Призначений для:

  • Комплектації різних рекламно-інформаційних стендів, наприклад куточка покупця;
  • Розміщення друкованої продукції рекламного та інформаційного характеру (буклети, листівки, прайс-листи, брошури) в місцях продажів.

За бажанням замовника може бути змінено розмір кишені для відповідності формату друкованої продукції; використаний кольоровий акрил; використаний удароміцний акрил або поліестер (кріплення тільки гвинтами), або полівінілхлорид; додано брендування пластикової кишені (нанесення логотипу або інших зображень) методом лазерного гравірування, шовкотрафаретного друку, тамподруку, наклейки кольорових самоклеючих плівок.

Були часи, коли люди залучали клієнтів криками на вулицях, навіть зараз якщо Ви маєте не дуже великі вкладання, тоді Ви можете скористатися ефективними маркетинговими засобами, одним з яких є акрилова кишеня. Те, що зараз може приносити Вам додатковий дохід, колись було всього лише шматком пластику.

З моменту коли Ви візьмете на озброєння настінну пластикову кишеню, прибутковість Вашого бізнесу, за підрахунками аналітиків, зросте на 40-60%, при цьому витрати будуть мінімальними. Ефект від використання такого обладнання змушує вдатися до його використання не втрачаючи ні секунди.

ВИГОТОВЛЕННЯ АКРИЛОВИХ КИШЕНЬ ДЛЯ ПОЛІГРАФІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».