fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Створення анімації

Як бренду підвищити впізнаваність та встановити емоційний зв’язок із споживачем? Застосувати анімацію!

Анімація – відмінний інструмент, що дозволяє “оживити” Ваш проект. Рухомі елементи завжди привертають більше уваги, ніж звичайні, статичні. Людині цікаво спостерігати, як зміниться анімований логотип на сайті чи що буде з іконкою, якщо навести на неї вказівником мишки.

Анімований банер на сайті або на бізнес-сторінці у Facebook спонукатиме користувача довше залишатись на сторінці, розглядаючи рухоме зображення, і швидше підштовхне його до потрібної Вам дії (натиснути кнопку, перейти на сайт, зателефонувати, придбати товар тощо).
До того ж, анімація “живе” в мережі, що дозволяє великій кількості людей зустрітись і познайомитись із Вашим брендом.

Розробка анімації – навіщо вашому бізнесу потрібна анімація?

Анімація – це інструмент, який може допомогти Вам у цікавий спосіб взаємодіяти з аудиторією. Тому створення анімації – цікавий процес, результат якого зверне увагу аудиторії на Ваш бренд.

Допомагає розповісти історій

Щоб залучити аудиторією, Вам потрібно розповісти їм справді цікаву історію. Створення анімації – це додатковий козир бренду. Якщо анімація викликає позитивні емоції у Вашої цільової аудиторії, велика ймовірність, що потенційні клієнти запам’ятають Ваш бренд і асоціюватимуть його з чимось приємним у майбутньому.

Більше переглядів і більше поширень

Оскільки клієнтів засипають різного роду онлайн-контентом, вони безумовно захочуть вибрати щось просте, інформативне і швидке для перегляду. Коли справа доходить до споживання контенту, перегляд відео зазвичай цікавіший, ніж читання тексту. Шанси на більшу кількість переглядів і репостів збільшуються з використанням анімації. Людям зможуть ділитися анімаційними зі своїми друзями й колегами й стати промоутерами Вашого бренду.

Приємне перше враження

Перше враження дуже впливає на те, як люди бачать продукт. Нам потрібно всього кілька секунд, щоб вирішити, подобається нам щось чи ні. Оскільки логотип є першим представником бренду, він повинен справити хороше перше враження на потенційних клієнтів. Оригінальний анімований логотип – хороший спосіб здивувати людей і збільшити шанси, що вони запам’ятають ваш бренд. Позитивне перше враження допомагає зацікавити користувачів.

Команда brand.me створить для вас яскраві та візуально привабливі анімовані зображення, які стануть ефективним рекламним інструментом Вашого бренду.

Як послуга впливає на ваш бізнес:

Немає анімації
можливість просування бренду 5 з 10
впізнаваність компанії 6 з 10
довіра клієнта 5 з 10
позитивні асоціації 4 з 10
вибір серед конкурентів 4 з 10
підвищення іміджу компанії 4 з 10
Проста анімація
можливість просування бренду 6 з 10
впізнаваність компанії 7 з 10
довіра клієнта 6 з 10
позитивні асоціації 6 з 10
вибір серед конкурентів 5 з 10
підвищення іміджу компанії 5 з 10
PRO анімація
можливість просування бренду 9 з 10
впізнаваність компанії 10 з 10
довіра клієнта 9 з 10
позитивні асоціації 9 з 10
вибір серед конкурентів 9 з 10
підвищення іміджу компанії 10 з 10

Як ми працюємо?

Процес розробки дизайну та реалізації Вашого проєкту включає 6 важливих кроків:

01Бриф

Ми надамо Вам бриф - перелік надважливих для розробки дизайну питань. Бриф дозволяє нам отримати максимально чітку та розгорнуту інформацію про Вашу компанію, продукт чи послугу, і, враховуючи усі Ваші побажання, запропонувати найкращі стилістичні рішення. Тільки після детального аналізу брифу дизайнер може приступити до роботи.

02Аналіз

Команда brand.me вивчає інформацію, надану Вами у брифі. Ми аналізуємо діяльність Вашої компанії, вивчаємо слабкі та сильні сторони конкурентів, працюємо над аналізом ринку. Дизайнери обговорюють концепт дизайну, варіанти колористики, візуального оформлення та стилю, пропонують ідеї та шляхи їх реалізації.

03Реалізація концепції

На цьому етапі дизайнери обирають найкращі ідеї і розпочинають візуально реалізовувати концепт за допомогою графічних редакторів. Наша студія розробить для Вас декілька різних концептуальних рішень, щоб Ви мали можливість обрати найкращий варіант для Вашого бізнесу.

04Презентація

Дизайнери оформляють фінальні версії розроблених концепцій у вигляді презентацій. Презентація дозволить Вам побачити, як виглядатиме те чи інше концептуальне рішення “на живо” і обрати найкраще.

05Доопрацювання

Після того, як Ви оберете одну концепцію серед запропонованих та внесете свої корективи, дизайнери розпочнуть процес доопрацювання. На цьому етапі ми доопрацьовуємо затверджену концепцію, щоб у результаті Ви отримали максимально ефективний та естетичний варіант дизайну, який на всі сто буде працювати на Вас!

06Підготовка файлів

Ми пройдемо із Вами кожен етап і реалізуємо для Вас крутий проєкт, адже успіх нашого клієнта - це і наш успіх! Також, на заключному етапі ми підготуємо і передамо Вам усі робочі матеріали, які Ви можете використати як для друку, так і у вебсередовищі. Вашим брендом будуть захоплюватись - ми це гарантуємо!

Як почати співпрацю?

Просто напишіть нам 🙂 Ми максимально швидко зв’яжемось із вами!
Нам важливо зрозуміти ваші потреби – розкажіть, будь-ласка, про себе:

    *
    *
    *