fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Банер

друк банерів львів. дизайн банера.

Зазвичай, під словом «банер» у зовнішній рекламі розуміють тканинне полотно прямокутної форми інформаційного або рекламного змісту. У діловому середовищі також вживаються слова «розтяжка», «перетяжка», «транспарант». Всі ці вироби є ефективними інструментами зовнішньої реклами і виготовляються методом широкоформатного друку. Основним матеріалом для виготовлення банерів служать спеціальні банерні тканини (backlit, blackout, frontlit).

  • Blockout – абсолютно непрозора банерна тканина, що блокує прохідність світла за рахунок основи чорного кольору, для двостороннього друку виставкових конструкцій, транспарантів, перетяжок.
  • Frontlit – непрозора банерна тканина різної щільності, ступеня глянцю для одностороннього друку банерів із зовнішнім підсвічуванням зображення або природним освітленням.
  • Backlit – світлопроникаюча (прозорість 25%) банерна тканина, призначена для виготовлення світлових коробів та інших конструкцій з підсвічуванням тильного боку.

Види банера: ламінований і литий банер.

Ламінований банер використовується зазвичай при розміщенні реклами всередині приміщень і невеликій площі зображення до 10 м.кв.

Його переваги: менша вартість, більш яскраві глянцеві кольори (хоча буває і матовий ламінований банер).

Недоліки: глянцева поверхня відблискує на сонці, потрібно акуратно проводити монтаж, щоб не зробити заломів (на глянцевій поверхні їх буде видно), не витримує значного вітрового навантаження, досить легко рветься, при обрізанні утворюються бахрома, а обрізаний край злегка підкручується.

Литий банер використовують при друці середнього розміру рекламних площин, наприклад, для розміщення на біг-бордах. На ньому зображення матове, це дозволяє уникнути відблисків від сонця. При монтажі на нерівні поверхні матова поверхня візуально приховує всі недоліки монтажу.

Його переваги: витримує великі вітрові навантаження, міцний, має великий термін служби.

Недоліки: порівняно з ламінованим трохи вища вартість, досить суттєвою є вага.

Банерна тканина кріпиться до поверхні за допомогою люверсів.

Люверс – це металеве кільце, використовується для зручності монтажу при установці на виріб банерної тканини. Через отвори оформлені люверсом протягується шнурок або трос і далі кріпиться на заготовлену конструкцію.

Звернувшись в студію реклами «БРЕНДМІ» потенційний замовник має можливість надрукувати банер дешево та якісно, з максимальною кольоропередачею. Такий простий у своїй елегантності вид рекламної продукції як друк банера, агенція «БРЕНДМІ» виконає швидко, якісно і за помірною ціною.

ДРУК ТА ДИЗАЙН БАНЕРА МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».