fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Банерна сітка

Широкоформатний друк на банерній сітці. Дизайн реклами Львів.

Банерна сітка використовується для друку дуже великих рекламних площин. Банерна сітка має меншу вагу, майже вдвічі в порівнянні з литим банером, і більш стійка до поривів вітру, так-як пропускає їх, не затримує на собі. Однак через отвори трохи втрачається яскравість зображення, на ньому легше осідає пил та бруд.

Інший варіант застосування – у вітринах магазинів. Друк на банерній сітці дозволяє пропустити денне світло в магазин і одночасно виконує роль рекламоносія.

Крім виключно декоративної функції (яка складається в маскуванні фасадів ремонтованих будинків), сітка виконує роль захисту вулиці від запилення при проведенні ремонтно-будівельних робіт, а це є особливою перевагою використання сітки на будівельних майданчиках в густонаселених містах.

Ви можете зробити Вашу рекламну кампанію ще більш ефективною, для цього Вам потрібно замовити друк на банерній сітці – і ви дуже швидко отримаєте результат. Можливістю гарної видимості і великими розмірами, а також яскравим дизайном Вашої реклами відразу ж приверне до себе увагу потенційних клієнтів. Замовляйте у наших фахівців друк на банерній сітці та дизайн банерів прямо зараз і отримуйте вигідні знижки на продукцію.

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК НА БАНЕРНІЙ СІТЦІ ТА ДИЗАЙН МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».