fbpx

БАНЕРНА СІТКА

широкоформатний друк на банерній сітці. дизайн реклами Львів.

Банерна сітка використовується для друку дуже великих рекламних площин. Банерна сітка має меншу вагу, майже вдвічі в порівнянні з литим банером, і більш стійка до поривів вітру, так-як пропускає їх, не затримує на собі. Однак через отвори трохи втрачається яскравість зображення, на ньому легше осідає пил та бруд.

Інший варіант застосування – у вітринах магазинів. Друк на банерній сітці дозволяє пропустити денне світло в магазин і одночасно виконує роль рекламоносія.

Крім виключно декоративної функції (яка складається в маскуванні фасадів ремонтованих будинків), сітка виконує роль захисту вулиці від запилення при проведенні ремонтно-будівельних робіт, а це є особливою перевагою використання сітки на будівельних майданчиках в густонаселених містах.

Ви можете зробити Вашу рекламну кампанію ще більш ефективною, для цього Вам потрібно замовити друк на банерній сітці – і ви дуже швидко отримаєте результат. Можливістю гарної видимості і великими розмірами, а також яскравим дизайном Вашої реклами відразу ж приверне до себе увагу потенційних клієнтів. Замовляйте у наших фахівців друк на банерній сітці та дизайн банерів прямо зараз і отримуйте вигідні знижки на продукцію.

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК НА БАНЕРНІЙ СІТЦІ ТА ДИЗАЙН МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».