fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Мобільні банерні конструкції

X-банер. Стенд-павук. Мобільний стенд roll-up. Мобільний стенд ролл-ап

Загальновідомо, що реклама – це двигун торгівлі, а в наш інформативний час вона особливо важлива для успішного ведення як «великого», так і «малого» бізнесу. Одним із популярних видів носіїв реклами є банер.

Слово «банер» в перекладі з англійської мови означає транспарант, прапор. Це конструкція певного виду, що несе на собі якусь рекламну інформацію про компанію та покликана здійснити два важливих завдання: по-перше, створити фірмі імідж, бажано яскравий і позитивний, по-друге, залучити потенційних клієнтів до товарів і послуг рекламованої організації.

Банери бувають кількох видів, і найпоширенішим з них є Х-banner та roll-up.

Конструкція х-банера являє собою чотири міцних стрижня, які об’єднані між собою кріпленнями. Таким чином, конструкція утворює розтяжку для полотна X-подібної форми. В наші дні X-банери використовують багато успішних компаній.

Актуальність їх використання можна пояснити наступним: з кожним днем з’являється все більша кількість компаній в різних сферах діяльності, і виділитися з численного ряду практично однотипних фірм компанії-першопрохідникові завжди непросто. Тому на початковому етапі розвитку особливого значення необхідно приділяти рекламі, в тому числі такої багатофункціональної і відносно недорогої, як мобільний стенд x banner.

Стенди стандартних розмірів 0,6х1,6м, 0,8х1,8м, на каркас x-банера кріплять банерне полотно за допомогою люверсів. Натяг полотна відбувається за рахунок пружинних прутів. Проста і легка конструкція, забезпечує залучення уваги оточуючих на виставках, піар акціях, рекламних заходах, семінарах, конференціях, в торгових павільйонах і на інших заходах для просування товарів і послуг.

Мобільні стенди: X-Banner, L-Banner, Н-банер, Y-банер – прості і не дорогі конструкції, призначені в основному для використання в торгових мережах і промо-акціях, можливе виготовлення конструкції Press wallабо Brand wall будь-якого розміру.

Виставкові стенди roll-up / ролл-ап – алюмінієві мобільні конструкціїскладного типу для презентації рекламних інформаційних сюжетів. Основне призначення таких стендів інформування потенційних клієнтів про товари та послуги. Незвичний алюмінієвий корпус і яскравий дизайн полотна в більшості випадків виправдовує придбання стендів ролл-ап.

У рекламній агенції БРЕНДМІ ви знайдете односторонні, двосторонні стенди різного формату для різних потреб.

Переваги стендів roll-up / ролл-ап:

  • ідеальна якість виконання корпусу стенду
  • міцні стінки конструкції і хороший механізм натягу
  • в комплект входять міцні зручні чохли для перевезення
  • гарна якість рекламного зображення
  • зносостійкість

Мобільні стенди рол-ап – кращий вибір для будь-якого заходу. Покращені властивості стендів рол-ап дозволять користуватися ними протягом усього терміну служби без додаткових витрат. Міцність корпусу дозволяє зберігати фотозображення всередині стенду і не турбуватися за його збереження.

Як один із нових видів реклами, roll-up / ролл-ап враховує потреби покупців і застосовується в нових, цікавих моделях реклами. Наприклад, немає нічого кращого як рол-up для організації виставок, презентацій, демонстрації продукції в торговому залі або для організації конференцій. Ви напевно і самі не раз бачили рол-ап на подібних заходах. І уявляєте собі, наскільки доступним і зручним є цей пристрій. Дешевий рол-ап дозволяє не просто «вижити» в сучасних складних кризових умовах, а й принести вам додаткові відчутні доходи у вигляді ефективного рекламного засобу.

Студія реклами БРЕНДМІ запропонує Вам найбільш ефективний носій рекламної інформації, в залежності від цілей реклами і умов її розміщення.

Незважаючи на простоту мобільних конструкцій, існує безліч їх різновидів, що відрізняються один від одного в основному розмірами рекламного полотна і матеріалом, з якого виготовлений каркас.

Рекламні банери можуть стати, по-перше, засобом нагадування про себе постійним клієнтам, а по-друге, шляхом залучення нових клієнтів. Мобільні банери можна переміщати з місця на місце, з міста в місто – вони можуть бути використані власником необмежену кількість разів.

Рекламна агенція БРЕНДМІ допоможе вам стати повноправним учасником будь-якого масового заходу, метою діяльності якого є питання просування вашого товару на ринку.

МОБІЛЬНІ БАНЕРНІ КОНСТРУКЦІЇ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».