fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Брендування авто

Брендування автотранспорту. Наклейки на автомобіль. Реклама на транспорті

Реклама на авто – це нанесення рекламної інформації про діяльність компанії – адрес, телефонів, зображень на Ваш власний або корпоративний транспорт. Така реклама на транспорті не потребує дозволів чи оплат за експонування.

Так як на сьогоднішній день багато компаній мають у своїй власності певну кількість машин, або й цілий автопарк, вони намагаються передати інформацію про свої товари чи послуги в авторекламі, на бортах автомобілів, що в свою чергу дозволяє максимально ефективно використовувати корпоративний автопарк. Крім цього, витрати на брендування автомобілів значно менші, у порівнянні з рекламою на міському транспорті.

У більшості випадків, брендування автомобілів здійснюється методом вінілової аплікації самоклеючою плівкою або повноколірним друком на самоклеючій плівці, яка потім ламінується і наноситься на автомобіль.

Брендування автомобілів дозволяє розширити коло ваших потенційних клієнтів. А гарно розроблена автореклама завжди милує око і нікого не залишає байдужим.
В результаті Ви отримуєте безкоштовний мобільний рекламний майданчик. При наявності корпоративних брендованих авто Ви зможете підкреслити солідність компанії та підтримати її імідж, адже реклама на транспорті охоплює величезну кількість людей – водії, пішоходи, пасажири громадського транспорту.

Переваги реклами на транспорті:

  • широке охоплення цільової аудиторії;
  • висока запам’ятовуваність;
  • збільшує впізнаваність бренду;
  • розташування на рівні очей споживачів;
  • плівка захищає кузов від пошкоджень різного роду;
  • плівка не вигорає, не вицвітає, не втрачає якості;
  • вартість такої реклами досить невисока.

Етапи брендування автомобіля:
1. розробка і затвердження дизайну;
2. виготовлення матеріалу;
3. нанесення на автомобіль.

Рекламна агенція “БРЕНДМІ” гарантує якість виконання робіт по нанесенню реклами на Ваше авто. Зображення збереже свою яскравість та чіткість впродовж експлуатації, крім того завжди можна здійснити демонтаж, при цьому плівки не пошкодять фарбу на поверхні авто.

Ви можете розмістити рекламу на легкових автомобілях, автобусах чи вантажівках. Весь транспорт Вашої компанії буде виділений логотипами, корпоративними кольорами, яскравими рекламними зображеннями. Брендування транспорту яскраво виражає імідж компанії, а також дозволяє розмістити рекламу, яка пересуватиметься по місту без додаткової плати.

БРЕНДУВАННЯ ТРАНСПОРТУ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».