fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Брендування вітрин

Оформлення вітрин. Наклейки на вітрини. Реклама на вікна

Імідж компанії і брендування вітрин (оформлення вітрини) – дві взаємопов’язаних дії, які виконують одну функцію – досягнення успіху, шляхом запам’ятовування назви компанії, магазину. Перевага такого виду реклами в тому, що Ви самі регулюєте тривалість і частоту виходу такої реклами. Протягом усього часу розміщення ваша фірма буде нагадувати тисячам людей про своє існування. Бачити її будуть, як постійні, так і потенційні ваші клієнти.

Варіанти оформлення вітрин:

  • Зовнішнє оформлення вітрини, поклейка по склу вітрини (Поклейка повністю або частково видимої частини скла. Використання самоклеючої плівки з кольоровим друком. Плотерна порізка кольорових плівок. Або поєднання цих варіантів. Також варіант поклейки зображення надрукованого на спеціальній сітці ONEVISION).
  • Внутрішнє оформлення вітрин (за допомогою табличок з кольоровим друком, плакатів, банерів, чи фігурних об’єктів).
  • Світлове оформлення вітрин зовнішнє і внутрішнє (з використанням акрилайтів, світлодіодів).

Зовнішній та внутрішній дизайн вітрини є важливим засобом позиціонування бренду (товару) і формування в покупця потрібних уявлень про асортимент і якість товарів чи послуг. Крім того, правильне оформлення вітрини сприяє залученню потенційного клієнта, формуючи імідж елітного, або, навпаки, масового об’єкту споживчих інтересів.

Принципів оформлення вітрин є декілька. Наші дизайнери завжди підкажуть оптимальний варіант для Вашої торгової точки. Вітрини, обклеєні яскравими зображеннями, чи інформацією про акційні пропозиції, привертають увагу споживачів. Крім того оформлення вітрин/брендування вітрин покращує зовнішній вигляд точки продажу, додає оригінальності, виділяє серед інших.

Брендування вітрин служить ефективним рекламним рішенням для магазинів, торгових центрів, кафе, ресторанів, банків, офісів компаній.

Оформлення вітрин – це недорогий спосіб розміщення зовнішньої реклами безпосередньо в точці продажу. Таку рекламу можна часто змінювати залежно від сезону чи акцій, що проводяться.

Обклеєні вітрини дають додаткову інформацію споживачам – про акції, ціни, продукцію, перелік послуг.

У рекламній агенції “БРЕНДМІ” ви можете замовити плакати з інформацією про акції та знижки, постери, наклейки і декорації з плівок і паперу на склі та інші рекламні елементи. Наші дизайнери допоможуть Вам створити ідеальну вітрину, яку не пропустить жоден перехожий.

БРЕНДУВАННЯ ВІТРИН У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».