fbpx

Щоразу гортаючи ряд статей чи повідомлень про різні методи друку ми задаємось питанням який ж метод друку підходять саме мені та яким методом друкувати вигідніше та якісніше?!

Офсетний друк часто плутають з цифровим друком – обидва є плоскими методами друку, але процеси досить сильно відрізняються! У той час як офсетний друк є неймовірно поширеним, процес і процедури друку часто не дуже добре відомі.

blog_3_2017

При офсетному нанесенні фарба переноситься з пластини на офсетне полотно, а потім назад до поверхні друку. Як і більшість видів друку, офсетний друк це поєднання мистецтва і науки.

Ми, ймовірно, щодня зустрічаємось із продукцією виконаною офсетним методом. Адже, він часто використовується для друку поштових листівок, єврофлаєрів, буклетів, візитних карток, буклетів, ділових папок, вітальних листівок, блокнотів та інших канцелярських товарів.

blog_2_2017

Переваги офсетного друку:

– Можливість друку на різних видах паперу, самоклеючих матеріалах, картоні, вінілі із використанням пантонних фарб;
– Висока якість друку з ідеальною передачею контрастності і кольору зображення;
– Висока швидкість друку;
– В процесі друку з’являється можливість коригування кольорової палітри без зміни макету, це дуже зручно;
– Економічність при друці великих і середніх тиражів, а також високий ступінь автоматизації виробництва.

Термін виготовлення продукції за допомогою офсетної машини становить від 5 до 14 днів в залежності від формату та тиражу.

blog_4_2017

Друк офсетним методом використовується в основному для виготовлення великих тиражів малоформатної і листової продукції, а також багатосторінкових ілюстрованих журналів.

Також, ми використовуємо офсетний друк при створенні індивідуальних блокнотів та ділових щоденників, сторінки блоку щоденника із логотипом компанії друкуються саме офсетним методом.

Хоч цей процес і потребує більшої затрати часу, зате, він набагато економніший та практичніший. Ви отримаєте якісний результат за доступною ціною. Переконайтесь у цьому, замовивши офсетний друк, у студії реклами БРЕНДМІ.

blog_5_2017