Чим вигідний офсетний друк?

Щоразу гортаючи ряд статей чи повідомлень про різні методи друку ми задаємось питанням який ж метод друку підходять саме мені та яким методом друкувати вигідніше та якісніше?!

Офсетний друк часто плутають з цифровим друком – обидва є плоскими методами друку, але процеси досить сильно відрізняються! У той час як офсетний друк є неймовірно поширеним, процес і процедури друку часто не дуже добре відомі.

При офсетному нанесенні фарба переноситься з пластини на офсетне полотно, а потім назад до поверхні друку. Як і більшість видів друку, офсетний друк це поєднання мистецтва і науки.

Ми, ймовірно, щодня зустрічаємось із продукцією виконаною офсетним методом. Адже, він часто використовується для друку поштових листівок, єврофлаєрів, буклетів, візитних карток, буклетів, ділових папок, вітальних листівок, блокнотів та інших канцелярських товарів.

Переваги офсетного друку:

– Можливість друку на різних видах паперу, самоклеючих матеріалах, картоні, вінілі із використанням пантонних фарб;
– Висока якість друку з ідеальною передачею контрастності і кольору зображення;
– Висока швидкість друку;
– В процесі друку з’являється можливість коригування кольорової палітри без зміни макету, це дуже зручно;
– Економічність при друці великих і середніх тиражів, а також високий ступінь автоматизації виробництва.

Термін виготовлення продукції за допомогою офсетної машини становить від 5 до 14 днів в залежності від формату та тиражу.

Друк офсетним методом використовується в основному для виготовлення великих тиражів малоформатної і листової продукції, а також багатосторінкових ілюстрованих журналів.

Також, ми використовуємо офсетний друк при створенні індивідуальних блокнотів та ділових щоденників, сторінки блоку щоденника із логотипом компанії друкуються саме офсетним методом.

Хоч цей процес і потребує більшої затрати часу, зате, він набагато економніший та практичніший. Ви отримаєте якісний результат за доступною ціною. Переконайтесь у цьому, замовивши офсетний друк, у студії реклами БРЕНДМІ.