fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Чохли для смартфонів та планшетів – не лише необхідний захист гаджету, а й річ, яку легко перетворити на стильний аксесуар або ефектний корпоративний подарунок. 

Завдяки сучасній технології брендування, такій як ультрафіолетовий друк, на плоску поверхню чохла можна нанести логотип компанії або інший повноколірний малюнок будь-якої складності. Ми брендуємо чохли для смартфонів різних моделей та фірм-виробників, таких як iPhone, Samsung, Xiaomi та інші.

УФ-друк на чохлі для смартфона – це:

  • точне перенесення повноколірних зображень;
  • друк об’ємних малюнків;
  • однаково яскраве нанесення на прозорих, темних та світлих чохлах;
  • плавні градієнти, покращена деталізація;
  • тираж від 1 шт. (можливість робити взірець).

Ми здійснюємо ультрафіолетовий друк кольорового зображення будь-якої складності на силіконових чохлах, а також на чохлах із пластику, шкірзамінника та інших матеріалів.

УФ-друк дозволяє якісно та швидко забрендувати чохли для телефона або планшета. Окрім того, що кольори зображення виглядають насичено та яскраво, нанесення стійке до вигорання, вологостійке, не боїться перепадів температур і механічних впливів.

Замовити чохол з логотипом або будь-яким іншим складним зображенням у Львові можна у рекламній агенції brand.me. Ми брендуємо силіконові чохли та іншу сувенірну продукцію методом ультрафіолетового друку, використовуючи власне високотехнологічне обладнання.