fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Сувенірна продукція для дітей

Дитячі футболки львів. Друк на дитячих футболках. Дитячі кепки та рюкзаки. Дитячі пляшки для води та термочашки. Ланч-бокси.

Дитяча промо-продукція – важливий напрямок роботи для нашої агенції. Ми пропонуємо:

  • брендовані футболки для дітей,
  • пляшки для води і термочашки,
  • дитячі рюкзаки та кепки,
  • кольорові стікерпаки та блокноти,
  • ланч-бокси та чашки з логотипом,
  • значки та силіконові браслети.

Брендовані дитячі сувеніри популярні серед виїзних та тематичних таборів, шкіл, спортивних секцій. Власний логотип та фірмовий стиль підвищує імідж школи, табору чи дитячого клубу, дозволяє виділитись серед конкурентів, привертає увагу та підвищує лояльність батьків. А яскравий промо-одяг з логотипом згуртовує дітей та створює справжній командний дух.

Сувеніри з логотипом часто використовують при організації івентів та фестивалів. Рекламну продукцію можна використовувати в якості подарунків для дітей у різноманітних конкурсах та змаганнях.

Практичні та корисні брендовані призи використовуватимуться довго і підвищуватимуть впізнаваність.

Дитяча сувенірна продукція – це також чудовий подарунок для працівників компанії, у яких є діти. Подарована керівництвом компанії дитяча промо-продукція – це прояв поваги до співробітників та демонстрація важливості команди. Такі сувеніри з логотипом позитивно вплинуть на рівень лояльності працівників до фірми.

Футболки з логотипом чи іншим цікавим принтом неодмінно сподобаються дітям, а брендовані кепки, рюкзаки та пляшечки для води стануть незамінними у подорожах та прогулянках за містом. Також завжди актуальними будуть оригінальні значки, силіконові браслети, повітряні кульки та веселі наклейки-стікерпаки.

Ви можете замовити сувеніри для дітей у рекламній агенції Brandme – ми забрендуємо якісний одяг для дітей будь-якого віку та підберемо для вас безпечну сувенірну продукцію, яка сподобається і дітям і батькам.