Друк на футболках. Доступні ціни, висока якість!

Фірмові футболки – це не лише незамінний елемент проведення промо-акцій, а й складова корпоративного одягу чи форми. BRANDME пропонує послуги з нанесення малюнка на футболки. У нас Ви можете замовити футболки з логотипом, брендовані футболки з нанесенням.

Нанесення зображення або лого, написи на футболки, кепки, бандани, куртки.

Друк на футболках здійснюється такими способами: шовкотрафаретний друк та термотрансферний. Вибір методу друку обумовлений такими факторами, як тираж, особливості матеріалу футболки, на який необхідно нанести зображення та власне макет, який необхідно роздрукувати.

blog_300118_2

Велика частина футболок із нашого портфоліо  виконуються цими способами. Важливо знати: зображення в портфоліо – це тільки приклади виконаних робіт. У нас Ви можете замовити будь-які зображення або написи (в рамках можливого), із вашим дизайном або розробленим нами дизайном за вашими побажаннями. Термін виконання друку на текстилі залежить від складності макету та тиражу.

Друк на футболках методом термопереносу – переваги:

1) терміни – час від замовлення футболки до готової футболки згідно вашого макету може зайняти лише 1 день.

2) друк будь-яких зображень: повнокольорові, різноманітні написи, написи золотом, сріблом, світлом у темряві та світловідбиваючій плівці, нанесення на спортивний одяг, робочий одяг та комбінезони.

3) висока якість і стійкий друк за оптимальними цінами.

blog_300118_4

Вартість залежить від кількості кольорів, зображення повинне бути у векторі (без плавного переходу одного кольору в інший), тираж від 10 штук.

Шовкотрафаретний друк на тканині використовується для більших тиражів друку, більше 30 шт та однакового нанесення на виріб. Вартість друку залежить від кількості кольорів у макеті, розміру друку та тиражу. Чим більший тираж тим меншою буде ціна за 1 шт.

Вартість нанесення розраховується після отримання макету.

Трафаретний друк на футболках може наноситися від 1 до 6 кольорів. Принт на тканині наноситься як з однієї сторони, так і з двох сторін. До переваг трафаретного друку відносять високу яскравість фарб, можливість нанесення щільної фарби, стійкість фарб до стирання та вигорання, а також використання різних ефектів.

blog_300118_3