fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Інформаційні таблички

виготовлення настільних табличок, інформаційні таблички на стіл, настільні таблички для ресторанів, таблички reserved, таблички не курити, палити заборонено, tables no smoking, стіл замовлений, не курити, настільні іменні таблички на замовлення. пластикові інформаційні таблички

Настільні таблички застосовують в ресторанному та готельному бізнесі. Використовують для резервування столиків; в готелях і великих компаніях – для позначення столика рецепції, адміністратора; в аеропортах і на залізничних вокзалах – для швидкої ідентифікації пасажирами посадових осіб; при проведенні конференцій і прес-конференцій – на таких табличках вказують ПІБ, посаду або суспільне становище учасника заходу.

Настільні таблички можуть бути іміджевими (наприклад, табличка з логотипом); інформаційними, а також виконувати роль табличок-покажчиків – настільної таблички у формі цифри, або підставок для POS-матеріалів.

На столах ресторанів, кафе можна зустріти настільні таблички з написами Reserved, Зарезервовано, стіл замовлений. На конференціях, на столах менеджерів і керівників, це таблички із зазначенням прізвища, посади, компанії, країни. У готелях зустрічаються настільні таблички на стійках Reception.

Студія реклами БРЕНДМІ виготовляє настільні таблички під замовника: ви можете вибрати необхідний розмір, форму, матеріал і колір майбутньої таблички.

Настільні інформаційні таблички розрізняють за типом матеріалу: пластикові (акрилові, композитні, пвх-таблички), металеві, дерев’яні.

Призначення настільних табличок:
– для конференцій, круглих столів, гостей, установ і організацій – іменні; для ресторанів і кафе.
– алюмінієві/гравертонові таблички – виготовляються з металу товщиною 0,5-0,7 мм методом сублімації. Зображення наноситься, після чого заготівля згинається під потрібним кутом; такі таблички, не мають кишені для змінної інформації.
– настільна табличка з золотого/срібного металу; настільна табличка для прес-коференції.
– інформаційні настільні таблички профільні – в якості основи застосовується готовий металевий профіль з пластиковими заглушками з боків. Інформація друкується на папері або металі, гравіюється на пластику. Таблички з профілю можуть бути односторонніми або двосторонніми.
– інформаційні таблички з акрилу (оргскла) – виготовляються із прозорого або кольорового пластику товщиною 1,5-3 мм. Текст наносяться методом лазерного гравіювання із затиркою певним кольором або поклейкою плівки.

Настільні таблички – обов’язковий атрибут публічних заходів – конференцій, виставок, «днів відкритих дверей», невід’ємні деталі оформлення ресторанно-готельних закладів та важливі інформаційні елементи організації роботи в компаніях офісного типу.

Виготовлення настільних інформаційних табличок виконується із самих різних матеріалів – від металу до тонкого пластику в залежності від уподобань замовників.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ/МЕТАЛЕВИХ НАСТІЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТАБЛИЧОК МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ БРЕНДМІ