Хочеш наліпку на комп’ютер чи телефон? Замовляй фірмовий стікерпак

Замовляй фірмовий стікерпак

Чимало компаній замовляють фірмові стікерпаки для всієї своєї команди. Зазвичай, це шаблонні однотипні наліпки, які колеги навіть не знають куди наклеїти і закидають в “далеку довгу полицю” до кращих часів. Виникає питання: “А як зробити їх привабливими? Реалізувати ідею так, щоб стікерпак передав ваш фірмовий стиль, цінності та ще й підняв настрій всьому колективу?” Команда brand.me agency знає “золоту формулу” створення оригінального стікерпаку.

Ми пропонуємо розробку неповторного дизайну вашого фірмового стікерпаку. Наші дизайнери обожнюють створювати цікаві стікери, тому ми пропонуємо розробку креативного дизайну наклейок “з нуля”.

  • Хочете замовити веселий стікерпак з висловами, фішками, які розуміє лише ваша команда, щоб передати загальну атмосферу, яка панує у офісі? Виконаємо!
  • А, можливо, у вас виникла ідея створення стимулюючого стікерпаку, який кожного дня допомагатиме вашим колегам досягати нових цілей? Ми візьмемось за це!
  • Як щодо тематичних стікерпаків, присвячених важливим датам для вашої компанії? Ох, нам подобається ця ідея.

Фірмовий стікерпакФірмовий стікерпак

Окей, головні ідеї для стікерпаків ми визначили. Але навіщо вони взагалі, їх хоч хтось використовувати буде?

Стікерпаки – елемент фірмового стилю. Вони вдало підкреслюють статус, породжують спогади та асоціації з компанією. Стікери для співробітників компанії розробляють для зміцнення корпоративного духу (вітання зі святами, стажуванням чи в якості welcome pack).

Наліпки з набору можна наклеїти на ноутбук, клавіатуру, чохол телефону, обкладинку робочого щоденника. Веселі картинки на наклейках гарантовано підніматимуть настрій і викликатимуть лише позитивні емоції.

Більше того, стікерпаки вигідно виділять вас серед інших компаній, адже це креативно, доцільно передано меседж і концепт компанії та ознака того, що ви йдете в ногу із часом.

Фірмовий стікерпак

Як щодо якості?

Під час друку на стікерах, ми використовуємо найновіші технології. Власне виробництво дозволяє нам гарантувати точне відтворення відтінків і високу якість друку на плівці Oracal. Зображення на стікерах стійкі, не вигорають і не втрачають яскравості, тому будуть радувати ваших колег та клієнтів довгий час.

Замовляйте у brand.me agency фірмові стікери та стікерпаки та насолоджуйтесь результатом. Креатив та якість гарантуємо!

Фірмовий стікерпакФірмовий стікерпак